Artysta z rejonu: Małopolskie / Nowy Sącz

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartek Marszałek, Ewa Novel
  • TekstBartek Marszałek, Ewa Novel
  • ISRCPL96P2200026
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Alternatywny soulowy singiel potwierdza doskonałe możliwości wokalne Ewy Novel a klasa aranżacji jak i tematyka potwierdzają wartościowość i poziom tego singla. Polecamy!

EWA NOVEL W NOWYM SINGLU O ROLI NATURY WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

Artystka skłania do refleksji w soulowym, pełnym klasy singlu.

Ewa Novel długo kazała czekać na nowy singiel, a niedawno o sobie przypomniała w finale popularnego talent-show – “Szansa na Sukces. Opole 2022”. Przyszła jednak pora na pełnoprawny singiel, który zaskakuje tematyką oraz potwierdza doskonałe walory wokalne Artystki. Piękna melodia, klasa aranżacji i tekst, który skłania do refleksji. To jedna z tych piosenek, obok których nie można przejść obojętnie!

Trzeci singiel Ewy Novel „Odradzam się” traktuje o powrocie do natury i jej poszukiwaniu w zabieganej cywilizacji. Niesie przesłanie szacunku i więzi z przyrodą, powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy w zurbanizowanym świecie. Cywilizacja i natura się przenikają, są obok siebie. Ważne żeby cywilizacja nie wchłonęła całkowicie natury i żeby ludzie nie zapomnieli że natura to ich naturalne, odwieczne środowisko które powinni szanować i o nią dbać.

Ta piosenka to również moje odrodzenie jako człowieka żyjącego na tej planecie. Na nowo odkrycie piękna natury i nieodłącznej z nią więzi. To ogromna wdzięczność za życie a z drugiej strony odpowiedzialność za świat wokół mnie.” – dodaje Ewa o swojej piosence.

Teledysk do utworu oddaje klimat tej jedności i ponad gatunkowej więzi, jaka łączy przyrodę z człowiekiem. Patrzymy na obraz przesycony zielenią, lasem, naturalnym światłem ale także widzimy obraz cywilizacji zbudowanej przez człowieka: beton, architektura, szklana elewacja czyli cała sztuczność która również jest nam bliska. 

Ewa obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą która ukaże się w połowie przyszłego roku. Część utworów które znajdą się na płycie będą jej autorstwa, ale nie zabraknie też gości a nawet duetu, który na razie pozostaje niespodzianką.

Ewa interesuje się od zawsze muzyką i to ona jest częścią jej codziennego świata, zawodowo zajmuje się arteterapią czyli terapią przez szeroko rozumianą sztukę. Jest pedagogiem i muzykoterapeutą. Pracuje również z osobami z niepełnosprawnością. Jest mamą dwóch wspaniałych chłopców którzy dają jej codziennie siłę i motywację do dalszych działań muzycznych.

Social media Artysty:

  • instagram: ewanovel