Zuza Bera to 15-letnia uczestniczka Voice Kids 4 na etapie Sing Off z drużyny Cleo.

Singiel (Radio)

Posłuchaj więcej naszych singli

Teledysk

Artysta z rejonu: świętokrzyskie / Kielce

Okładka i info

Dane

  • MuzykaJarl Aanestad, Lindsay Vinarsky
  • TekstKasia Muszyńska
  • ISRCPL-96P-21-00007
  • DystrybutorAgora
  • WydawcaID Records

Informacje o tym singlu

Utwór w stylistyce nowoczesnego popu, w którym nie brakuje awangardowych, chwilami wręcz klubowych brzmień, pozostawiając wciąż w centrum uwagi wyraźnie zarysowaną melodię i brawurowy, niezwykły jak na młodą wokalistkę – wokal.

Do singla dostępny jest nagrany w industrialnych klimatach teledysk.

15-letnia Zuza Bera dała się poznać szerszej publiczności, gdy oglądaliśmy ją podczas IV edycji The Voice Kids. Artystka chwyciła wiatr w żagle i w swoim debiutanckim singlu odbija się od hejtu, którego kiedyś doświadczyła i to z wielką siłą. Udowadnia to w każdym aspekcie piosenki – zarówno kompozycja, tekst jak i energia i emocje w głosie wokalistki tworzą spójną całość i obrazują prawdziwe zwycięstwo z pogardą i wyzwiskami, których w życiu można doświadczyć. Zuzia nie stroni od mocnych słów a w muzyce nie brakuje silniejszych, nawet dubstepowych akcentów jeszcze bardziej obrazujących tekst utworu. To prawdziwa Nowa Zuza Bera – poznajcie ją już dziś!

Singiel Zuzi powstał w wyniku norwersko-amerykańsko-polskiej kolaboracji . To solidny utwór w stylistyce nowoczesnego popu, w którym nie brakuje awangardowych, chwilami wręcz klubowych brzmień, pozostawiając wciąż w centrum uwagi wyraźnie zarysowaną melodię. Ta nabiera rumieńców i energii dzięki ciekawej, rzadko spotykanej barwie głosu Artystki, która mimo młodego wieku odznacza się ciemnym, wyrazistym i charakterystycznym wokalem. Pod koniec Zuza występuje w towarzystwie licznych, samodzielnie nagranych backvocali obrazujących jej walkę ze złym hejtem, którego doświadczyła i ostateczną, wyraźnie odczuwalną w piosence – jej wygraną. 

Teledysk nakręcony został w industrialnym, surowym klimacie z wykorzystaniem wielokolorowych efektów specjalnych oraz cyberpunkowych animacji, co dodatkowo podkreśla styl piosenki i stanowi tym samym świetne uzupełnienie utworu.

Zuza Bera to 15-latka, laureatka licznych konkursów i festiwali wokalnych w Polsce i zagranicą. Doświadczyła niegdyś hejtu, z którym ostatecznie wygrała – najpierw w wyniku świetnego zaprezentowania się z programie The Voice Kids, a następnie w wyniku debiutującego singla. Inspiruje się Celine Dion oraz Demi Lovato. Co ciekawe, lubi słuchać ludzi śpiewających na ulicach – uważa to za świetny sposób kontaktu artysty ze słuchaczem. Potrafi grać na fortepianie, a oprócz muzyki interesuje się także modą. Jej marzeniem jest zwiedzić cały świat.

Social media Artysty:

  • instagram: zuzia_bera_official