Artysta z rejonu: Szczecin, Bydgoszcz / Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAdi Owsianik, Kamila Witek, Wiktoria Krakowiak, Dominika Lewandowska
  • TekstAdi Owsianik, Kamila Witek, Wiktoria Krakowiak, Dominika Lewandowska
  • ISRCPL96P2200045
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

AVEIRA Z NOWOCZESNYM HITEM NA JESIEŃ “OSTATNIA SZANSA”

Współcześnie wyprodukowany utwór z potencjałem na hit, który wprowadzi trochę nostalgii w ponure jesienne dni!

“Ostatnia Szansa” to nowy utwór Aveiry, który zdecydowanie odbiega od poprzedniej, klubowej twórczości tego duetu, jednak tak jak poprzednicy ma potencjał na hit tej jesieni. Dziewczyny zdobywają coraz większe uznanie wśród stacji radiowych, a różnorodność w utworach, która zaczyna się uwydatniać, może zdecydowanie poszerzyć te zasięgi. Poprzedni singiel Aveiry okazał się bardzo dużym sukcesem, bowiem trafił on na dzienną playlistę w Radiu Supernova (gdzie mogliśmy posłuchać również wywiadu z dziewczynami), nocną playlistę w Radiu Eska, a także był regularnie grany w Muzycznym Radiu, Radiu 5, Radiu Piekary, czy Weekend FM. Produkcja na wysokim poziomie i ogromny potencjał nowego utworu może więc przynieść kolejny sukces na jeszcze większą skalę. 

Nowa piosenka Aveiry utrzymana jest w zupełnie innym klimacie niż dotychczasowa twórczość dziewczyn. Tym razem nie usłyszymy klubowych brzmień, a dojrzalsze, bardziej spokojne i nostalgiczne klimaty. “Śpiewamy o tym co nam w duszy gra, a jesień chyba dla wszystkich jest trochę jak powrót do szarej rzeczywistości” – tak dziewczyny opisują genezę powstania “Ostatniej Szansy”. Dominika i Victoria chcą przede wszystkim zwrócić uwagę na uczucia, na których to właśnie skupiły się w nowym utworze, ma to mieć jednak wydźwięk bardziej indywidualny, aby każda osoba mogła zinterpretować zawarte w nim słowa i utożsamić się z nimi na swój sposób.

Ostatnia Szansa to piosenka, która może wzbudzić nostalgię, więc jest idealna na ten jesienny czas. W tym wszystkim zachowałyśmy jednak nasz własny styl – w naszej głowie wciąż jest mnóstwo pomysłów na naszą muzyczną przyszłość i jesteśmy bardzo podekscytowane wizją ich realizacji – ta piosenka jest właśnie jednym z nich.” – dodają Artystki.

Muzycznie utwór jest utrzymany w tonach radiowego popu, przepełnionego elementami elektroniki oraz śpiewanego rapu. Nostalgiczne brzmienia połączone z energicznymi, bardziej rapowymi wstawkami dają naprawdę niesamowity vibe, który doda dużej dawki emocji w każdy jesienny dzień. Do tego współczesna i nowoczesna produkcja stawia utwór na bardzo wysokim poziomie, co nadaje mu jeszcze większego potencjału.

Dziewczyny mają ogromną motywację do dalszego działania i nie mają zamiaru się zatrzymywać. Na swoim koncie mają już wiele osiągnięć, nie pozostaje więc nic innego jak iść do przodu! Duet ma w planach kolejne piosenki, które patrząc na poprzedni sukces, zapowiadają się naprawdę dobrze. Dominika i Victoria chcą trafić do jak największej ilości odbiorców, działać aktywnie na social mediach i cały czas się rozwijać. Oczywiście w planach dziewczyn nie zabrakło wydania płyty, ale na razie skupiają się jednak na realizowaniu swoich muzycznych fantazji, a “Ostatnia Szansa” to jedna z nich!

Na co dzień dziewczyny śpiewają razem, co sprawia im wielką przyjemność, ale każda z nich ma również swoje własne zainteresowania i pasje, dzięki czemu dopełniają się i tworzą spójną całość. Dominika pracuje jako mistrz gry oraz aktorka w escape roomie, jest to również jej pasja. Studiuje też farmację i gra na kilku instrumentach. Wiktoria natomiast obraca się w branży klubowej, studiuje prawo służb mundurowych oraz udziela się jako fotomodelka.Obie dziewczyny jednak przede wszystkim chcą rozwijać się artystycznie i poświęcać muzyce. Nad swoim repertuarem oraz rozwojem pracują od ponad roku z wytwórnią ID Records.

Social media Aveiry:

  • Instagram: aveiraofficial
  • Facebook: Aveira
  • TikTok: aveiraofficial