Artysta z rejonu: Śląskie / Bielsko-Biała

Okładka i info

Dane

  • MuzykaJan Drabek, Szymon Smoter
  • TekstJan Drabek, Szymon Smoter
  • ISRCPL96P2200044
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

PREMIERA ENERGICZNEGO HITU “DZIWNY STAN” ZESPOŁU PÓŁNOC

Przemyślenia i droga do uwolnienia się z toksycznej relacji w bardzo energicznej aranżacji z potencjałem na hit radiowy!

“Dziwny Stan” to nowy utwór duetu Północ, który jest przemyśleniem dotyczącym toksycznej relacji. Wiele osób mimo złego samopoczucia tkwi w takich związkach, a ta piosenka może otworzyć oczy chociaż części z nich. Piosenka jest więc pewnego rodzaju apelem do wszystkich, którzy zmagają się z tym problemem, lecz poza ważnym przekazem, dzięki niezwykle energicznej aranżacji, ma ogromny potencjał na radiowy hit!

Nowa piosenka Północy, to przemyślenia towarzyszące każdemu, tkwiącemu w nieszczęśliwej relacji. Słowa Ten dziwny stan (…) A to wszystko przez ciebie” – odnoszą się do tego, że jesteśmy ofiarami toksycznego związku, co powoduje nasze złe samopoczucie i cierpienie. Na ratunek przychodzi jednak Północ z przekazem, który wynika z własnych doświadczeń chłopaków. Prywatne przeżycia Artystów nadają autentyczności i szczerości piosence, dzięki czemu słuchacze mogą im zaufać i utożsamić się z ich własnymi przeżyciami, a co za tym idzie otworzyć się na własne potrzeby i uświadomić dziwny stan w jakim się znajdują. Bardzo pozytywna i energiczna aranżacja pozwoli też zapomnieć na chwilę o wszystkich smutkach, oddać się beztroskiemu szaleństwu, a w końcu pobudzić do działania!

Jest to piosenka, która wyciąga nas z dołka. Pozytywna i energiczna warstwa muzyczna daje prawdziwego kopa do działania, natomiast tekst skłania nas do refleksji nad relacjami, w których kiedyś się znajdowaliśmy, bądź jeszcze kiedyś przyjdzie nam się znaleźć. To właśnie nasz Dziwny Stan” – wyjaśniają Artyści.

Muzycznie utwór jest utrzymany w popowych i mocno radiowych brzmieniach. Energiczne i taneczne rytmy pobudzają do działania i dają niezwykłego powera. Zestawienie bardzo rozrywkowych brzmień z poważnym przekazem jest idealnym zabiegiem, który motywuje słuchaczy do uwolnienia się z toksycznej relacji, czy refleksji nad nią i stania się szczęśliwszą, lepszą wersją siebie.

Teledysk, podobnie jak muzyka, to ogromna dawka pozytywnej energii i tańca. Bardzo rozrywkowa aranżacja pozwala odbiorcy poczuć klimat wolności i szczęścia, a co za tym idzie pobudzić go działania i dać ogromną dawkę motywacji do zmiany na lepsze. Sam klip nakręcony jest na bardzo wysokim poziomie, a zdolni bohaterowie nadają mu jeszcze większego profesjonalizmu.

Jan i Szymon z muzyką są związani już od najmłodszych lat. Nawet życie zawodowe każdego z nich ściśle łączy się z artystycznym światem. Jan bowiem jest kwalifikowanym fotografem, a Szymon nauczycielem i realizatorem dźwięku. Dzięki zainteresowaniom chłopaków możemy zatem liczyć na realizację ich twórczości z niesamowitą starannością i autentycznością, nie tylko w aspekcie muzycznym. O samowystarczalności chłopaków świadczy przede wszystkim to, że sami tworzą instrumentale, piszą teksty, tworzą scenariusze, montują teledyski, czy wykonują sesje zdjęciowe. Jan i Szymon mają więc największy udział w swojej twórczości, co wiąże się też z tym co kieruje ich w tworzeniu muzyki, czyli przelewaniem na dźwięki ich własnych emocji.

Social media Północy :

  • Instagram: polnoc_music
  • Facebook: Północ Music
  • TikTok: polnoc.music