Artysta z rejonu: Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartosz Zielony, Magdalena Lasota
  • TekstBartosz Zielony, Magdalena Lasota
  • ProdukcjaTabb
  • Premiera13.10.2023
  • ISRCPL96P2300071
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Najnowszy singiel Magdaleny Lasoty to mocny kandydat na radiowy hit tej jesieni!

Wciągająca kompozycja, świetny wokal i produkcja.

W przeciwieństwie do „Cukierków miętowych”, „Pajęczyna” porusza poważniejsze tematy. Opowiada o problemach i kłopotach z którymi każdy z nas się mierzy. Nikt nie ma idealnego życia. Codziennie na naszej drodze pojawiają się rozmaite kłody. Niekiedy musimy podejmować różne decyzje, których konsekwencje mogą być nieodwracalne. Nie zawsze mamy pewność, że wybieramy właściwą drogę. I o tym właśnie jest ta piosenka – melodyjna i wpadająca w ucho, w popowym stylu.

W utworze nieprzypadkowo kilka razy pada słowo „nadzieja”. Wokalistka chciałaby, żeby mimo wszystko słuchacz dostrzegł pozytywny przekaz, zauważył to światełko w tunelu i pamiętał, że właśnie ta „nadzieja” umiera ostatnia – po każdej burzy wychodzi słońce.

Utwór jest kolejnym owocem współpracy ze znanym producentem Tabbem. Poprzedni singiel „Cukierki miętowe” spotkał się z bardzo pozytywnym feedbackiem, więc wierzę w to, że „Pajęczyna” będzie odebrana równie dobrze, a nawet lepiej. To utwór promujący mój nadchodzący debiutancki album, więc myślę, że stawia naprawdę piękną kropkę, dopełniając twórczość znajdującą się na krążku – dodaje Artystka.

Debiutancka płyta Magdaleny Lasoty będzie się składać z utworów różnorodnych gatunkowo. Każdy z nich powstawał przez długi czas i na różnych etapach jej życia, przez co całość będzie tworzyć pozornie artystyczny nieład, jednak finalnie bardzo spójny.

Magdalena jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która swój wokal szkoliła pod okiem największych autorytetów, takich jak Elżbieta Zapendowska czy Kuba Badach. Uczestniczyła między innymi w 11. edycji The Voice of Poland oraz w konkursie “Twoje 5 minut w RMF FM”.

Artystka na co dzień mieszka w Warszawie i naucza śpiewu oraz emisji głosu. Należy także do Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Wokalnych. Muzyka zajmuje ważne miejsce w jej życiu, a oprócz niej pasjonuje się również turystyką i marzy o tym, aby odbyć kiedyś podróż dookoła świata.

w przygotowaniu