Artysta z rejonu: wielkopolskie / łódzkie / Turek

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Jay
  • TekstKasia Muszyńska
  • ISRCPL-96P-22-00007
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaAgora

Informacje o tym singlu

Młodzieżowy pop-rock, w przyjaznym dla radia wydaniu

Do singla dostępny jest fabularny teledysk.

Lubiany i popularny półfnalista III edycji Voice Kids, laureat nagrody publiczności w konkursie #talentobranie z Radiem Eska, a także półfinalista III edycji Mali Giganci debiutuje ze swoim singlem! To szybko wpadająca w ucho piosenka, której motywem przewodnim jest walka o miłość i tzw. drugą szansę. Artysta w swoim debiutanckim singlu postawił na pop-rockowy utwór z elementami ballady, do którego powstał także teledysk.

Oskar już od dłuższego czasu planował rozpoczęcie swojej działalności muzycznej na rynku na poważnie. Do debiutu, który właśnie nadszedł przygotował się za sprawą udziału i sukcesu w obu muzycznych talent-shows. Artystę obserwuje ponad 10 tys. fanów na Instagramie, którzy chętnie i czynnie biorą udział w jego działaniach, wyrażając tym samym swoje wsparcie dla Artysty. Jak duże jest to wsparcie udowodnili w trakcie konkursu o nagrodę publiczności konkursu #talentobranie z Radiem Eska, który znaczną przewagą głosów wygrał.

“Plan” to propozycja pop-rockowa z charakterystyczną dla ballad melodią wpadającą w ucho, która w połączeniu z charakterystycznym, rockowym refrenem i obecnością gitar w aranżacji nadają mu energicznego, młodzieżowego klimatu. Oskar jest bardzo lubiany, posiada swoje własne grono oddanych fanów, toteż piosenka stawia na bliskie młodym ludziom tematy, dzięki czemu będą oni w stanie bez trudu utożsamiać się z muzyką swojego idola. Artysta od ponad 2 lat utrzymuje też stały kontakt z Uczestnikami i fanami programu Voice Kids, z którymi regularnie się wspiera i angażuje we wzajemne i wspólne projekty np. covery z innymi, znanymi z talent-show wykonawcami, które bardzo podobają się w sieci.

Temat utworu “Plan” dla każdego młodego człowieka jest bliski – porusza on temat młodzieńczej miłości, w której chłopak popełnił błąd i chce teraz odzyskać swoją dziewczynę i prosi ją o drugą szansę. “Zawsze warto wierzyć w miłość, nie poddawaj się, patrz przed siebie na to co przyniesie ci kolejny dzień, żyj nadzieją.” – tłumaczy swoją decyzję Oskar. Początkowo niechętna coraz bardziej ulega charakterowi i urokowi swojego byłego partnera, z czasem coraz bardziej się do niego przekonując. Teledysk nie odpowiada jednak wprost na pytanie czy starania przyniosły zamierzony i chłopak odzyskał swoją Ukochaną, zostawiając furtkę do ewentualnej kontynuacji historii w przyszłości. Na odpowiedź “Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie” każdy z fanów musi odpowiedzieć sobie sam… albo poczekać na ciąg dalszy historii z teledysku w następnym utworze Artysty.

Oskar Brzostowski ma 17 lat i na co dzień uczy się w technikum mechanicznym w Turku. Oprócz muzyki interesuje się także piłką nożną, Formułą 1 oraz grami komputerowymi, którym na zmianę ze śpiewaniem – poświęca swój wolny czas. Jest osobą towarzyską, czemu dał wyraz także w teledysku, do którego zaprosił paczkę swoich znajomych. 

Social media Artysty:

  • instagram: oskar_brzostowski