Fragment tej piosenki zaśpiewany po czesku znalazł się w kinowym filmie “To musi być milość” z obsadą popularnych aktorów – m.in. Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej.

Świetnie przyjęty singiel w sieci. Singiel promocyjnie wsparł też Polsat, Dystrybucja Mówi Media i producent filmu – Akson Studio. W teledysku zatańczyli Anna Głogowska oraz Tomasz Barański.

Singiel (Radio)

Posłuchaj więcej naszych singli

Teledysk

Artyści z rejonu: Warszawa / mazowsze

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMarcin Staszek, Alek Woźniak
  • TekstMarcin Staszek, Sandra Mazur
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaAgora
  • ISRCPL-96P-21-00004

Informacje o tym singlu

Piękna melodia, pasująca zarówno do okresu przedświątecznego jak i walentynkowego. Świetnie zaśpiewany duet o miłości z natychmiastowo wpadającą w ucho melodią.

„To musi być miłość” – singiel oraz produkcja kinowa

Singiel „To musi być miłość”, to kontynuacja fragmentu utworu zaśpiewanego po czesku w filmie  o tym samym tytule, w którym główne role zagrali Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska. 

Nowy sceniczny duet: Małgosia Szarek i Marcin Staszek. Ona – trenerka wokalna „Szansy na sukces”. On – zwycięzca „Szansy…”  

Singiel „To musi być miłość” zaśpiewany został przez Marcina Staszka, zwycięzcę odcinka  „Szansy na sukces” z grupą Enej oraz Małgosię Szarek, która również w „Szansie” jest trenerką  wokalną. To właśnie na planie odcinka z grupą Enej poznali się artyści. Ich miłość do muzyki  zmaterializowała się w formie piosenki. Fundament tej muzycznej opowieści stanowi miłość –  przesłanie nadchodzącego święta zakochanych – Walentynek. 

TELEDYSK  

Teledysk do utworu utrzymany został w konwencji filmowej, disneyowskiej. Wyreżyserował go  Marcin Kołaczkowski. W teledysku wystąpiła również śpiewająca dziennikarka, redaktor Marta  Kielczyk. Osią produkcji teledysku jest fabularne spotkanie dwojga ludzi – grajka ulicznego, w  którego rolę wcielił się Marcin oraz pani z pieskiem, która okazuje się być wokalistką – w której  rolę w klipie wcieliła się Małgosia. Bohaterowie pierwszy raz poznają się na warszawskim deptaku, a następnie trafiają na siebie w parku. Połączyła ich wspólna pasja oraz… pieski 🙂 Kropkę nad “i”  stawia para znakomitych tancerzy – Anna Głogowska oraz Tomasz Barański, którzy wyrażają  miłość w tańcu.  

Singiel wraz z klipem został udostępniony w mediach przez „Szansę na sukces” oraz „TVOP” oraz  znalazł się na pierwszym miejscu w playliście edytorskiej Spotify pt. Miłosne.pl. 

SZANSA NA SZANSĘ  

Przejawiający się w tym artykule motyw „Szansy na sukces” nie jest przypadkowy, ponieważ  „Szansa” łączy ludzi. Skrzyżowała artystyczne drogi Marcina, Małgosi oraz Marty Kielczyk, a  nawet prowadzących „Pytanie na Śniadanie”: Idy Nowakowskiej oraz Tomka Wolnego, których  Małgosia przygotowała do zeszłorocznego, świątecznego wydania „Szansy na sukces”.  

O WYKONAWCACH:  

Marcin Staszek– wokalista, muzyk sesyjny, kompozytor, autor tekstów. Uczestnik VI edycji TVOP  oraz zwycięzca odcinka „Szansy na Sukces” z zespołem Enej. Uczestnik finału sezonu „Szansa na  Sukces, Opole 2020”. W 2018 roku zaśpiewał na progresywnej płycie projektu Moonrise „Travel  Within”, która odbiła się bardzo pozytywnym echem wśród światowych recenzentów, co zrodziło  kolejne propozycje.  

Małgosia Szarek – wokalistka, trenerka wokalna, od kilku lat współpracująca z „Szansą na Sukces”. W 2020 roku jako trener wokalny wzięła udział w programie „Star Voice – Gwiazdy Maja Głos”.  Laureatka wielu prestiżowych konkursów wokalnych. Zdobywczyni wielu nagród, m.in. I nagrody  na Festiwalu Anny Jantar pt. „Pejzaż bez Ciebie” w Bydgoszczy oraz I nagrody podczas  Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Obecnie prowadzi swoje Atelier  wokalno-artystyczne. Współpracuje z wieloma artystami m.in. z: Haliną Frąckowiak, Edyta Herbuś, Martą Kielczyk, Przemysławem Babiarzem, Jerzym Petersburskim. Aktualnie nagrywa single i  pracuje nad autorską płytą. 

Social media Artystów:

  • instagram: marcin.staszek / malgosiaszarek