Artysta z rejonu: Łódź

Okładka i info

Dane

  • MuzykaWeronika Borowiec, Kamil Pipski
  • TekstWeronika Borowiec, Kamil Pipski
  • ProdukcjaAronBeats
  • Premiera17.11.2023
  • ISRCPL96P2300084
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Weronika Borowiec zaskakuje kolejnym, świetnym singlem – “Powoli” to następca przeboju “Jutro może nie być niczego”!

Melancholijny, uczuciowy i elektryzujący utwór w popowo-alternatywnych klimatach.

Weronika Borowiec zaskakuje słuchaczy coraz bardziej i z każdym kolejnym singlem udowadnia, że ma pomysł na siebie i swoją muzykę. Artystka doskonale wie, co pragnie tworzyć. Jej najnowszy singiel to propozycja, która z pewnością trafi do wielu serc.

“Powoli” to emocjonalny i spokojny utwór, dopełniony głębokim wokalem Weroniki i osobistym tekstem. Dla samej Artystki to również wyjście ze strefy komfortu i stworzenie czegoś, czego nie ma na polskim rynku muzycznym. Opowiada o tym, żeby dać sobie wzajemnie czas po wcześniejszych związkowych przeżyciach. Całość utrzymana jest w sensualnej stylistyce.

Nieskromnie przyznam, że bardzo lubię ten utwór i jest on dla mnie idealnym do jeżdżenia samochodem nocą po mieście. Mam nadzieję, że porwie on Wasze serca, a w połączeniu z teledyskiem, przy tworzeniu którego udział wzięły duże nazwiska, zostanie w Waszej pamięci na długo! – dodaje Weronika.

Weronika została zauważona przez wiele stacji radiowych w Polsce już od samego początku swojej działalności na rynku muzycznym. Wyróżnia ją przede wszystkim wyjątkowy wokal i alternatywny oraz prawdziwy przekaz. Poprzedni singiel wokalistki został doceniony między innymi przez Spotify, Apple Music czy liczne stacje radiowe, między innymi Radio Trójka. Artystka działa nad wydaniem swojego debiutanckiego albumu, a w przyszłości chciałaby również wyruszyć w trasę koncertową po Polsce. Słuchacze z pewnością mogą spodziewać się kolejnych mocnych nowości od Weroniki, która lubi eksperymentować z muzyką, jednak wciąż pozostawać we wszystkim sobą.

Wokalistka pochodzi z Pabianic w województwie łódzkim, a na co dzień skupia się na muzyce i swoich pasjach. Uwielbia podróżować, uczyć się nowych języków oraz próbować różnorodnych kuchni, czemu oddaje się w wolnych chwilach.