Artysta z rejonu: Pomorze Gdańskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMarcin Piotrkowski
  • TekstMarcin Piotrkowski
  • ProdukcjaSteven
  • Premiera10.11.2023
  • ISRCPL96P2300080
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Autorski singiel Stevena po spektakularnym sukcesie z remiksem „Nie złamiesz mnie”!

Nowoczesny slap-house w radiowym klimacie.

Po udanym sukcesie z polskim remiksem “Nie złamiesz mnie” czas na autorski singiel Stevena ​​– już teraz “Nie mogę Cię zapomnieć” ma duże wsparcie od fanów na TikToku. Utwór utrzymany jest we współczesnym stylu z gatunku dance-pop oraz slap-house i idealnie nastraja do tańczenia!

„Nie mogę Cię zapomnieć” to taneczny utwór utrzymany w klubowym klimacie, jednak historia, którą opowiada nie jest prosta. Mówi bowiem o niechcianym uczuciu, które nie pozwala normalnie żyć, o uczuciu, od którego chcemy się uwolnić, ale wciąż nas wciąga i nie możemy zapomnieć o drugiej osobie. Utwór ten, choć ma w sobie dużo emocji i wewnętrznych przeżyć, idealnie wpasowuje się w taneczny weekendowy klimat.

Zależało mi, żeby jego przesłanie nie było puste, żeby opowiadał ciekawą i towarzyszącą często wielu z nas historię, ale jednocześnie rozgrzewał parkiety i domówki w całej Polsce. „Nie mogę Cię zapomnieć” to szczera historia opleciona mocnym basem i chwytliwą melodią – dodaje Steven.

Marcin “Steven” Piotrkowski to 30 letni muzyk z Trójmiasta, doświadczony producent muzyczny i realizator nagrań, autor tekstów i setek kompozycji. Steven komponuje utwory od 2005 roku, zaczynał od muzyki techno i trance, szybko jednak odnalazł się w rapie i wyprodukował setki hip-hopowych utworów. Teraz prócz rapu z powodzeniem tworzy również muzykę klubowo-popową. Przez kilka lat współtworzył duet muzyczny z wokalistką Pepi, z którą występował na scenie w roli gitarzysty i wokalisty. W 2015 roku ukończył realizację dźwięku. gdzie zdobył tytuł realizatora nagrań i nagłośnień. W 2022 roku wraz z przyjacielem założył studio produkcyjno-nagraniowe o nazwie PRI Zone, którego jest współwłaścicielem i w którym aktualnie pracuje jako producent muzyczny oraz realizator nagrań i miksów. Choć Steven od wielu lat współpracuje z innymi artystami, na swoim koncie ma setki wyprodukowanych i zmiksowanych utworów a jego prace doceniły największe wytwórnie hip-hopowe w Polsce, takie jak Step Records, DeNekstBest czy Fresh’n’Dope, to dopiero od niedawna rozwija swoją solową karierę muzyczną w stylistyce klubowo-popowej. Steven jest artystą kompletnym i wszechstronnym. Komponuje podkłady, pisze do nich teksty, nagrywa a na koniec całość masteruje. Cechuje go wybitna pracowitość i perfekcjonizm, dbałość o najdrobniejsze aspekty wokalno-muzyczne gwarantuje najwyższą jakość utworów, nad którymi pracuje. W sierpniu br. stworzył polski remix utworu Topic & A7S- Breaking Me pt. “Nie złamiesz mnie”, który stał się viralem na Tik Toku (ponad 1,8 mln odtworzeń pierwszego filmiku z remixem). Utwór ten uzyskał oficjalną zgodę wydawniczą od pierwotnych autorów i podmiotów zależnych, dzięki czemu został opublikowany na YouTube oraz na platformach streamingowych. Od 2023 roku Steven jest związany z wytwórnią ID Records oraz dystrybucją Universal Music Polska.

Na co dzień Steven pracuje w studio nagraniowym, gdzie tworzy, pisze i nagrywa. Jak sam twierdzi, prywatnie jest zwykłym facetem, chodzi na siłownię, lubi dobrze zjeść, jest świeżo upieczonym tatą 5-miesięcznej córeczki i to jest obecnie jego największe zainteresowanie. Poza tym pół życia trenował parkour (był również trenerem), czyli efektywne pokonywanie przeszkód.