Artysta z rejonu: Pomorze gdańskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaGiancarlo Bigazzi, Raffaele Refioli
  • TekstSteve Piccolo
  • ProdukcjaLOrd
  • Premiera25.05.2023
  • ISRCPL96P2300035
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Dominika Kwiatkowska we współpracy z LOrdem odświeża wersję znanego hitu w popowo/dance’owym stylu!

Utwór “Self Control” w tanecznej odsłonie deep-house, połączony ze świetnym wokalem, zachowany w klimacie oryginału.

Ponadczasowy utwór dobrze znany wielu osobom na całym świecie – “Self Control” Laury Branigan po 39 latach od pojawienia się oryginału zyskał świeżego powiewu w nieco odmienionej wersji, dostosowanej do dzisiejszych trendów i oczekiwań słuchaczy oraz anten radiowych. Klubowa, popowa i zdecydowanie taneczna.

Postanowiliśmy z LOrdem odświeżyć tę wersję i zrobić bardziej popowo/dance’owy kawałek. Chcemy przypomnieć ten hit nie tylko tym, którzy go znają, ale jednocześnie trafić w gusta młodszego pokolenia poprzez połączenie nowoczesnego brzmienia z klasykiem – dodaje Artystka.

Dominika Kwiatkowska postawiła na taneczny remake utworu, który, jak sama twierdzi, przede wszystkim ma dać ludziom dużo pozytywnej energii na lato. Singiel kojarzy się Wokalistce z beztroskimi chwilami oraz pięknymi letnimi wieczorami i właśnie te wspomnienia chciała odbudować poprzez nowoczesny powrót do tego znanego utworu. Nowa, szybsza wariacja utrzymana w stylistyce deep-house, z mocnym deep-bassem, dopełniona charakterystycznym wokalem Dominiki, nadaje klasykowi współczesnego wydźwięku.

Artystka miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen, między innymi Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Wystąpiła również na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN, a także w trakcie trasy koncertowej radia RMF MAXX i koncertów z innymi artystami – np. Izabelą Trojanowską. Brała także udział w polsatowskim talent-show “Śpiewajmy razem. All together now”. W przyszłości planuje wydać swoją debiutancką płytę i konsekwentnie dąży do celu, cały czas podnosząc sobie muzyczną poprzeczkę. Na swoim koncie ma już kilka popularnych utwór, takich jak “Potwór”, “Ty” czy “Loki”. Wszystkie trzy single przygotowała we współpracy z Tabbem. 

Na co dzień jest perfekcjonistką, którą cechuje optymistyczne podejście do życia. Kocha ludzi i życie, a także góry i sport – prowadzi zajęcia fitness na trampolinach oraz zumbę.