Artysta z rejonu: Pomorze gdańskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaPaulina Kowalska, Marcin Piotrowski
  • TekstPaulina Kowalska, Marcin Piotrowski
  • ProdukcjaSteven
  • Premiera02.06.2023
  • ISRCPL96P2300036
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Pepi z kolejnym świetnym utworem w popowym i letnim klimacie!

Prawdziwy następca najlepiej przyjętej piosenki tej Artystki – „Do świtu”.

Paulina Kowalska regularnie wydaje swoją w pełni autorską muzykę – “Cisza” to kolejny singiel Artystki, który został wyprodukowany na bardzo dobrym poziomie. Popowo-taneczny i radiowy utwór na letni okres, którego tekst z pewnością trafi do wielu odbiorców.

Najnowszy utwór Pepi to jej osobista historia, którą zamieniła w muzyczny przekaz. Jak sama twierdzi, napisała Ciszę” po rozstaniu i chciałaby, aby każdy słuchacz znalazł w niej cząstkę siebie oraz wiedział, że nie jest sam – jest wiele osób o podobnych przejściach.

Cisza” to nic innego jak emocjonalny rollercoaster po rozstaniu. Utwór opisuje moment, w którym boimy się powiedzieć, że to definitywny “koniec”. Prowadzimy wewnętrzną walkę, czy to była dobra decyzja, co dalej, czy może jednak warto dać związkowi drugą szansę. Dochodzi do starcia między sercem, a rozumem. Mamy mętlik w głowie i odlatujemy w te pozytywne wspomnienia z byłą, drugą połówką. To wszystko już nas przytłacza, a do tych wątpliwości dochodzi smutek i poczucie samotności. A Ty – znasz to uczucie? – dodaje Artystka.

Pepi ma za sobą udział w takich programach jak “Szansa na sukces”, “Dzień Dobry TVN” czy “Dzień dobry, tu Gdańsk”. Uczestniczyła w wielu konkursach muzycznych w Polsce, a w zeszłym roku zaśpiewała na Stadionie Narodowym w ramach akcji Wielkie Granie 2022. Paulina założyła również swój zespół, z którym grała własne utwory na mniejszych i większych scenach w Trójmieście, m.in. w kwietniu zagrali koncert #NaPomocUkrainie organizowanym w Porcie Gdynia. Miała przyjemność wystąpić również na letniej scenie muzycznej “Muszla Music Meetings” w Sopocie. Prowadzi kanał na YouTubie, gdzie publikuje swoje utwory, a wcześniejszy singiel Artystki “Dość” został wyróżniony na liście przebojów Radia WNET, zajmując czwarte miejsce w notowaniu.

Paulina Kowalska jest energiczną wokalistką pochodzącą z Gdyni. Na co dzień pracuje w dziale należności w międzynarodowej korporacji, jednak muzyka stanowi ważną część życia Pepi. W jej życiu nieustannie towarzyszy także ruch: regularnie ćwiczy, tańczy i dba o swoją kondycję fizyczną oraz psychiczną. Należy także do amatorskiej grupy teatralnej Teatru Komedii Valldal, której spektakle grane są na żywo dla publiczności.