Artysta z rejonu: Polska

Okładka i info

Dane

  • MuzykaPaweł Meller, Filip Rutkiewicz
  • TekstSéb Mont
  • ISRCGBKQU2198030
  • ManagementID Records
  • WydawcaMade2Dance (Holandia)

Informacje o tym singlu

Artyści osiągają sukcesy zagranicą i są znani w środowisku związanym z muzyką elektroniczną i klubową.

Singiel utrzymany jest w bardzo pozytywnym, energicznym, tanecznym klimacie. Dostosowany do radia, czas trwania ok. 2:40 .

PINK CONTROL Z HITEM “SINCE I MET YOU” NA NADCHODZĄCE LATO!

Polscy producenci od dłuższego czasu tworzą i wydają zagranicą. Teraz chcą podbić także nasz kraj!

Duet producencki Pink Control już od wielu lat tworzy taneczne hity, które osiągają sukcesy za granicą. Za sprawą wakacyjnego, pełnego pozytywnej energii utworu “Since I Met You” chcą podbić kolejny kraj – Polskę, z której pochodzą! Czy im się uda? Ten numer porywa od początku, zarażając słuchacza pozytywną energią!

Pink Control tworzą Filip Rutkiewicz i Paweł Meller. To miłośnicy różnorodnych brzmień klubowych, którzy mają na koncie  już niemałe sukcesy – m.in. oficjalne remixy tak znanych Artystów jak Tiesto czy Armin Van Buuren. Muzyka Pink Control to anglojęzyczne utwory, toteż ich twórczość była dotychczas wydawana zagranicą, gdzie odnosiła sukcesy, wspinając się na czołowe miejsca w popularnych dj-skich serwisach internetowych i sklepach cyfrowych.

“Since I Met You”  powstał we współpracy tym razem z australijskim wokalistą – Sebem Montem, którego glos można było usłyszeć m.in. w produkcjach Burak Yeter, Bingo Players, Mike Candys, Raaban, co stanowi ścisłą światową czołówkę. Nowy singiel utrzymany jest też w bardzo pozytywnym, tanecznym klimacie: “Od samego początku chcieliśmy stworzyć utwór, który będzie powodował uśmiech na twarzy potencjalnego słuchacza, dlatego bardzo skupiliśmy się nie tylko na fajnym beacie, ale także melodii, która ma wywoływać pozytywne odczucia” – tłumaczą Artyści. 

Singiel opowiada historię chłopaka, który podczas imprezy poznał dziewczynę, o której nie potrafi przestać myśleć. Pozytywny klimat dostrzegalny jest także w powstałym w bydgoskim Lumina Parku klipie. Mnóstwo kolorów, energia i taniec wypełniają klip, który zbliża się już do 100 tysięcy wyświetleń od początku do końca. 

Najnowsza produkcja – “Since I Met You” została doceniona przez holenderskiego wydawcę Made2Dance, którego utwory lądowały już nawet na liście Billboardu, w Polsce natomiast rolę managementu w zakresie kontaktów z mediami objęło wydawnictwo ID Records. 

Social media Artysty:

  • instagram: pinkcontrolmusic
  • Facebook: PinkControlMusic