Artysta z rejonu: Łódzkie / Pabianice

Okładka i info

Dane

  • MuzykaWeronika Borowiec, Damian Płaczek
  • TekstWeronika Borowiec
  • ISRCPL96P2200011
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska / InGrooves

Informacje o tym singlu

Artystka osiągnęła duży sukces z poprzednim singlem „Don Juan” trafiając na dzienną playlistę Trójki, zagrała też Czwórka, Radio 357. Artystka notowana jest wciąż na Liście Przebojów Trójki.

Singiel kontynuuje świetny, alternatywny, syntezatorowy styl Artystki rozpoczęty w „Don Juanie” z urzekającym wokalem i ciekawym przekazem w tekście

ALTERNATYWNE ODKRYCIE ROKU - WERONIKA BOROWIEC - POWRACA Z NOWYM SINGLEM “TIK TOK” !

Bezpośrednia kontynuacja sukcesu “Don Juana” z myślą o nadchodzącym lecie - rytmiczny, ale wciąż skłaniający do refleksji.

Alternatywne odkrycie tego roku, czyli Weronika Borowiec powraca z kolejnym singlem, który potwierdza jej świetne pomysły i kontynuuje zapoczątkowany wraz z „Don Juan” styl wokalistki. Poznajcie „Tik Tok”, który nakręca dosłownie i w przenośni – do słuchania i działania!

„Tik Tok” to rytmiczna kompozycja, która skłania do refleksji na temat określenia najważniejszej wartości w życiu. Warto jednak wierzyć w siebie, być prawdziwym i nie bać się robić tego, na co inni nie mają odwagi. Artystka w utworze uświadamia, że czas pędzi nieubłaganie i nie zawsze można sobie na to pozwolić, aby czekać. Muzycznie singiel kontynuuje świetny, alternatywny, syntezatorowy styl Artystki rozpoczęty w „Don Juanie” z urzekającym wokalem i ciekawym przekazem w tekście.

Artystka rozpoczęła współpracę z wytwórnią ID Records na początku roku i od razu osiągnęła duży sukces w wyniku dostrzeżenia jej muzyki przez m.in. Trójkę, a później także Czwórkę Polskiego Radia. W niedługim czasie później Weronika trafiła na duże playlisty edytorskie Spotify, gdzie osiągnęła kolejny sukces. Tik Tok to bezpośredni ciąg dalszy udanego debiutu Artystki.

Weronika Borowiec ma 24 lata, pochodzi z Pabianic w woj. łódzkim. Aktualnie przebywa w Grecji na stażu z Unii Europejskiej, gdzie poznaje tajniki działania mediów w wyniku uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach. W wolnym czasie podróżuje i oczywiście poświęca się muzyce, z która wiąże swoją przyszłość. Do naszego kraju powraca na jesień, wtedy też ukaże się jej kolejny utwór, docelowo zwiastujący już nadchodzący, debiutancki album Weroniki.

Social media Artysty:

  • instagram: boroviec
  • tik tok: boroviecv
  • facebook: Weronika (WeronikaBorowiecMusic)