Artysta z rejonu: Warszawa (Mazowieckie)

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKlaudia Krzesińska, Adrian Owsianik, Kamila Witek
  • TekstKlaudia Krzesińska, Adrian Owsianik, Kamila Witek
  • ProdukcjaThe Foxxes
  • ISRCPL96P2300008
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

CLAUDIA SKY Z NOWYM SINGLEM!

Artystka wraca do nas z bardzo dobrym popowym numerem, który z pewnością przypadnie do gustu wielu radiowym słuchaczom.

Claudia Sky to artystka, która regularnie wydaje swoje single. Bardzo ważna jest dla niej wolność artystyczna i autentyczność, co z pewnością można zauważyć w jej twórczości. “Unosimy się” to popowy, rytmiczny numer o bardzo dobrej produkcji, którego nie da się zapomnieć. Czujemy, że ta piosenka może być jej dużym przełomem na drodze muzycznej.

Na co dzień wokalistka działa bardzo muzycznie tworząc nowe numery. Trzeba podkreślić, że Klaudia jest autorką tekstów oraz kompozycji swoich utworów. Tworzy to co czuje i nie zamyka się na określony styl muzyczny. Wyróżnia ją szczerość i postępowanie w zgodzie ze sobą – dlatego każdy kawałek jest bliski jej sercu. Poza muzycznie dziewczyna skupia się na rozwoju duchowym i fizycznym – uważa, że silna wola i dyscyplina w życiu to klucz do osiągania sukcesów.

Singiel “Unosimy się” to świetny radiowy numer, za którego produkcję odpowiadają The Foxxes. Artystka opowiada w tekście o dobrej zabawie, a rytmiczna, pozytywna melodia ma pozwolić słuchaczowi oderwać się na chwile od problemów. Jest to bardzo taneczny i mobilizujący numer, który ma potencjał żeby podbić stacje radiowe w Polsce. Z pewnością zapowiada, on to czym Klaudia chce zaskoczyć słuchaczy w tym roku.

“Intensywnie pracuje nad nowym materiałem. Mam bardzo energiczny zespół złożony z osób którym mogę ufać i z którymi mamy podobne zapatrywania co do mojej twórczości. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy chcą trochę namieszać”

Klaudia angażuje się w każdy etap produkcji swoich piosenek oraz klipów. Bardzo ważne jest dla niej zachowanie swojego stylu. Teledysk do singla został nagrany w centrum Warszawy. Na planie panowała bardzo swobodna atmosfera, co na pewno widać oglądając video. Artystka podkreśla, że nagrywanie go było bardzo dobrą zabawą, pełną adrenaliny i zwiedzaniem nowych miejsc. Wyszło bardzo ciekawie i naturalnie. Zachęcamy do obejrzenia klipu – produkcja jest na bardzo wysokim poziomie!

Social media Klaudii:

  • Instagram: https://www.instagram.com/im_claudiasky/
  • Facebook: https://www.facebook.com/imclaudiasky/