Artysta z rejonu: Wrocław, Warszawa / Dolnośląskie, Mazowieckie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAnna Malek, Łukasz Drozd
  • TekstAnna Malek, Łukasz Drozd
  • ProdukcjaŁukasz Drozd
  • ISRCPL96P2200075
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

ANNA MALEK W PEŁNYM EMOCJI I NAMIĘTNOŚCI SINGLU “ZWARIOWAŁAM”

Opowieść o szalonych uczuciach prowadzących do szczęścia oraz pasji i zaangażowaniu, w radosnej aranżacji.

Anna Malek to wokalistka, która szerszej publice może być znana z programów takich jak The Voice of Poland, gdzie dotarła do finału 11 edycji i X Factor, gdzie wraz z zespołem Soul City znalazła się w półfinale show. Udało jej się już wziąć udział w wielu koncertach oraz programach śniadaniowych, zarówno z zespołem, jak i solo, co świadczy o niesamowitym doświadczeniu i profesjonalizmie tej Artystki. Tym razem przyszła pora na jej kolejny projekt, którego początkiem jest właśnie singiel “Zwariowałam”.

Nowa piosenka Anny Malek mówi o szaleńczym uczuciu, pełnym pasji i namiętności, uczuciu bardzo silnym, które łapie za serce szybko i potem bardzo mocno trzyma. Można je porównać do pierwszej, młodzieńczej miłości, czy zauroczenia. Przeradza się ono jednak w miłość, w związek pełen uwagi względem drugiej osoby i niekończącej się wobec niej ciekawości.

,,Poprzez „zwariowałam” chcę powiedzieć, że mocno wierzę, iż znalezienie takiej miłości jest możliwe. Z drugiej zaś strony można to zinterpretować też tak, że myślę, iż można, a nawet należy znaleźć sobie w życiu zajawki, które nas uszczęśliwiają na maxa, dzięki którym się rozwijamy i czujemy, że żyjemy ” – wyjaśnia Artysta.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach przyjaznej radiowo muzyki pop. Zachowany jest w bardzo radosnej i energicznej aranżacji, co nadaje mu idealnego klimatu do zabawy i oddania się czystemu szaleństwu. Dodatkowo, profesjonalna produkcja i mocny wokal Artystki nadają piosence mainstreamowego charakteru, który może zwiastować spory sukces, nie tylko radiowy.

Teledysk do utworu jest raczej dynamiczny, co idealnie wpasowuje się w panujący w nim muzyczny klimat. Ma jak najbardziej oddać radosne poplątanie, które dzieje się w głowie zakochanego człowieka, stan kiedy jest czymś mocno podekscytowany. Jest też w nim czas na oddech i uważność. Przede wszystkim chodziło o pokazanie bardzo szczęśliwej osoby, w minimalistycznych, acz pięknych okolicznościach towarzyszących.

„Zwariowałam” to pierwszy singiel nadchodzącej EPki Anny, która pojawi się w nadchodzącym roku. Na płycie znajdzie się pięć piosenek, które skomponowała sama lub we współpracy ze swoim producentem muzycznym Łukaszem Drozdem. Będzie ona również zawierać autorskie teksty Artystki lub stworzone we współpracy z Polą Chobot. Pewne jest, iż na EPce znajdą się piosenki z charakterystycznymi, wpadającymi w ucho groovami, na czym bardzo zależało Annie.

Anna Malek na muzyce opiera tak naprawdę całe swoje życie. Poza byciem wokalistką, z wykształcenia jest również dziennikarką i aktorką. Jednak specjalne miejsce w jej sercu zajmuje śpiew i komponowanie. Od pewnego czasu Artystka spełnia się jako trener wokalny, co zawdzięcza ukończonym kursom trenerskim i logopedycznym. W ten sam sposób udziela się w Voice Progress i Akademii Młodych Talentów w Warszawie. Ale na co dzień Anna ma również czas na zainteresowania pozamuzyczne, uwielbia czytać, a w szczególności książki, opowieści, bajki i reportaże. Do jej hobby zalicza się też podróżowanie, z którym wiąże się jedno z jej marzeń, jakim jest odwiedzenie Alaski.

„Nie pozwól aby myśl o porażce wytrąciła cię ze skupienia. Show jest najważniejszy.” – to motto życiowe, z którym identyfikuje się Artystka.

Social media Anny:

  • Facebook: Anna Malek
  • Instagram: malek.anna