Artysta z rejonu: Poznań

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMarcin Piotrkowski, Zuza Hryniuk
  • TekstMarcin Piotrkowski, Zuza Hryniuk
  • ProdukcjaSteven
  • Mix / MasterSteven
  • Premiera08.03.2024
  • ISRCPL96P2400024
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Najnowszy singiel Zhanny to idealna propozycja na zbliżającą się wiosnę!

Współczesny pop w lekko melancholijnym, aczkolwiek pozytywnym i nieszablonowym klimacie.

Ciekawy tekst, wpadająca w ucho melodia i nowoczesny pomysł. Utwór opowiada o zerwaniu z przeszłością – o zerwaniu relacji, które nam nie służą. Mimo delikatnie melancholijnego wydźwięku, “Życzę szczęścia” to bez wątpienia singiel, który wywołuje w odbiorcy pozytywne emocje, nawiązując do uczucia, które towarzyszy odcięciu się od toksycznych relacji. To również dobra zachęta do tego, by postawić siebie na pierwszym miejscu!

Tekst piosenki jest dla mnie bardzo osobisty, pisałam go w oparciu o własne przeżycia. Długo czasu zajęło mi zrozumienie czego tak naprawdę oczekuje od różnych relacji oraz jakich osób po prostu nie chce mieć w swoim życiu. I myślę, że w końcu mogę śmiało powiedzieć, że otaczam się samymi fajnymi ludźmi i wcale nie zależy mi żeby było ich jak najwięcej. Bo przecież liczy jakość a nie ilość – dodaje Zhanna.

Pierwsze kroki w świecie muzyki Zhanna stawiała już jako dziecko, zaczynając od szkolnego chóru i lekcji śpiewu. Marzenia o spełnianiu się wokalnie stały się rzeczywistością, a teksty piosenek, które tworzy artystka, są inspirowane codziennym życiem, ale też jej własną wyobraźnią. Jak sama przyznaje, muzyka jest po to, aby się nią bawić, a ona sama nie chce zamykać się na jeden gatunek. W przyszłości planuje dalszy rozwój muzyczny – chciałaby nagrać również debiutancką płytę.

Jej pierwszy singiel „Byleby z Tobą” można było usłyszeć między innymi w programie “Teleexpressu”, prowadzonym przez Marka Sierockiego. Puszczono go również w takich stacjach radiowych jak Radio Opole – gdzie pojawił się na Opolskiej Liście Polskich Przebojów, Radio Łódź, Radio Poznań, Radio Gniezno, Radio Białystok czy Wasze Radio FM – w którym wokalistka udzieliła wywiadu. Trafił również na playlisty Spotify, podobnie jak jej drugi utwór, “Toxic”, który ukazał się na playlistach edytorskich serwisu: Dance Alert oraz EQUAL Polska, a także kilku innych. Singiel Zhanny przez kilka tygodni utrzymywał się też w notowaniu TOP30PL Muzycznego Radia. O swojej artystycznej drodze i nadchodzącym singlu opowiadała w programie “Menu kulturalne” stacji TVP Szczecin.

Zuzanna Hryniuk na co dzień studiuje i pracuje, a pomiędzy pracą oraz zajęciami znajduje czas na swoją pasję, jaką jest niewątpliwie muzyka. W wolnym czasie można ją usłyszeć na żywo podczas koncertów organizowanych przez pracownię Kuźnia Piosenki CKZ w Poznaniu.