Artysta z rejonu: Górny Śląsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaŁukasz Sowa
  • TekstKamila Krawczyk
  • ProdukcjaMarcin Górny, Łukasz Sowa
  • ISRCPL96P2300024
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Bezwarunkowe spojrzenie na miłość w otoczce popowo-alternatywnych melodii.

Najnowszy singiel Kamili Krawczyk to połączenie uczuciowego tekstu z łagodnymi brzmieniami i nietuzinkowym głosem.

Emocjonalny, refleksyjny utwór utrzymany w popowych klimatach, z domieszką alternatywnego brzmienia w nieco łagodniejszej wersji.

“Anima” to kolejny singiel Kamili Krawczyk, który udowadnia, że młoda wokalistka nie boi się eksperymentować z różnymi muzycznymi gatunkami. Spokojne, ale radiowe brzmienia zmiksowane przez Marcina Górnego, nadają singlowi nowoczesnego wydźwięku. Całość dopełnia refleksyjny tekst, który opowiada o uczuciu absolutnej miłości.

Siedziałam kiedyś w autobusie, mój wzrok przykuła para. Nie wiem czy byli razem, ale rozmawiali, dziewczyna opowiadała coś roześmiana, a chłopak siedzący obok niej patrzył na nią tak zafascynowany, jakby nie było świata poza nią. Powiedziałam sobie wtedy w głowie, „jeśli ty jesteś, ja jestem”, i tak powstała ta piosenka – dodaje Artystka.

Muzyka towarzyszy Kamili na każdym kroku, a swoją przygodę z nią rozpoczęła praktycznie od urodzenia. Od dziecka jeździła na różne koncerty, dorastając i marząc o życiu na scenie. Determinacja i zapał pomagają jej osiągnąć wyznaczone sobie cele. Brała udział m.in. w programie “Szansa na sukces”, gdzie została wyróżniona przez Dodę. Uczestniczyła również w 58. Opolskim Festiwalu Debiutów oraz festiwalu Scyzoryki, a także supportowała występ C-BooLa. Jej debiutancki utwór “Better Part” przez siedem tygodni gościł na liście przebojów Radia Katowice. Artystka w swojej twórczości stara się być autentyczna, oddając w utworach całą siebie, co słychać także w przypadku jej najnowszego singla. Muzyka to dla Kamili sposób na wyrażanie emocji.

Pozamuzycznie Kamila jest towarzyską osobą – uwielbia spędzać czas ze swoimi znajomymi. W życiu towarzyszy jej również sport, regularnie uczęszcza na siłownię, natomiast zawodowo kształtuje się w kierunku organizacji reklamy.