Artysta z rejonu: Łódzkie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaWeornika Borowiec, Kamil Pipski
  • TekstWeornika Borowiec, Kamil Pipski
  • ProdukcjaAronBeats
  • ISRCPL96P2300023
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Kontynuacja dobrej passy Weroniki Borowiec

Po “Jutro może nie być niczego” nadeszła pora na elektryzującą premierę “Nie chcę”.

Weronika Borowiec to artystka, która z powodzeniem dąży do swojego celu i konsekwentnie wydaje nowe utwory, zaskakujące słuchacza coraz bardziej. W swojej twórczości stara się tworzyć wartościowe teksty, z którymi odbiorcy mogą się utożsamić. Śpiewa o tym co czuje i w co wierzy, stawiając na autentyczny przekaz. Poprzedni singiel Artystki okazał się być medialnym hitem – “Nie chcę” to kolejna chwytliwa propozycja od Weroniki.

Najnowszy singiel to dojrzały przekaz w alternatywnej otoczce. Ambitny tekst w połączeniu z głęboką barwą wokalu sprawia, że utwór nabiera hipnotyzującego wydźwięku. Muzycznie utrzymany w oryginalnym i delikatnie symfonicznym klimacie. Singiel niesie ze sobą przesłanie, aby nie tkwić na siłę w relacjach, które nie są dla nas zdrowe i nie dają nam szczęścia. 

„Nie chcę” to utwór, który pokazuje „przebudzenie” osoby, która utknęła w wykreowanym i stworzonym przez innych świecie pełnym sztuczności, niedobrych kompromisów i nieprawdy. Czasami musimy skupić się na swoim szczęściu i musimy spróbować je zbudować na nowo, ale do tego potrzebne jest właśnie swojego rodzaju „przebudzenie” – dodaje Weronika.

Weronika została zauważona przez wiele stacji radiowych w Polsce już od samego początku swojej działalności na rynku muzycznym. Wyróżnia ją przede wszystkim wyjątkowy wokal i alternatywny oraz prawdziwy przekaz. Poprzedni singiel wokalistki został doceniony między innymi przez Spotify (już blisko 0,5 mln streamów), Apple Music czy liczne stacje radiowe, między innymi radiowa Trójka, gdzie singiel przez ponad 3 miesiące utrzymuje się na czołowych miejscach listy przebojów (a jedno notowanie nawet wygrał). Świetnie przyjęty został także teledysk na Youtube, gdzie nie brakuje komentarzy od zachwyconych słuchaczy muzyką Weroniki. Artystka działa nad wydaniem swojego debiutanckiego albumu, a w przyszłości chciałaby również wyruszyć w trasę koncertową po Polsce. Słuchacze z pewnością mogą spodziewać się kolejnych mocnych nowości od Weroniki, która lubi eksperymentować z muzyką, jednak wciąż pozostawać we wszystkim sobą.

Wokalistka pochodzi z Pabianic w województwie łódzkim, a na co dzień skupia się na muzyce i swoich pasjach. Uwielbia podróżować, uczyć się nowych języków oraz próbować różnorodnych kuchni, czemu oddaje się w wolnych chwilach.

Social media artystki: