Artysta z rejonu: Śląskie / aglomeracja Katowice

Singiel (Radio)

Posłuchaj więcej naszych singli

Teledysk

Okładka i info

Poprzedni singiel Artysty – “Mercem” osiągnął 70 tys. wyświetleń w serwisie Youtube i ponad 13 tys. w Spotify, był też grany regularnie m.in. przez Muzyczne Radio, Eskę TV, Polsat Music, Weekend FM.

Dane

  • MuzykaMichał Gabor
  • TekstMichał Gabor
  • WydawcaC i P 2021 ID Records

Informacje o tym singlu

Gabor jest konsekwentny w swoim repertuarze. Znów mamy utwór łączący styl pop z trapem z charakterystycznym dla Artysty flow.

Do singla dostępny jest teledysk w imprezowych klimatach.

Po sukcesie ostatniego singla Gabora – “Mercem”, przyszedł czas na nowy, popowy z elementami trapu singiel w rytmach mijającego lata. Długie noce, młodość, impreza – wszystko to kojarzy się jednoznacznie z błogim spędzaniem czasu. W swoim nowym utworze Artysta przywołuje sytuacje, w których każdy z nas robi to, co chce, bez żadnych ograniczeń, ale też zapewnia swego rodzaju niezbędnik, by czas ten móc wykorzystać w 100%.

Wakacje odchodzą w zapomnienie – noce stają się coraz dłuższe, dni coraz krótsze a…wspomnienia o minionych letnich imprezach – coraz częstsze. W tym właśnie momencie Michał wraca do tych wszystkich chwil spędzanych w gronie znajomych, gdy temperatury pozostawały wysokie i pozwalały na komfortowe spędzanie czasu na imprezie do białego rana. Nie ma sensu przejmować się rozbitym telefonem, czy szybko upływającym czasem. Liczy się bowiem właśnie ta chwila, te kilka wspomnień, które zostaną na lata – “Trzeba korzystać z życia na 100%, bo nikt nie wie ile nam go zostało. Życie powinno być jak sen, jak najlepsze marzenia” – mówi Gabor.

Muzycznie “Arriba” czerpie inspiracje z meksykańskiej kultury i brzmień, jednak całość utrzymana jest w rytmie popu z elementami trapu. Artysta poprzez swój wokal pozwala wczuć się w klimat piosenki – śpiewa z charakterystycznym dla siebie flow nadającym mu oryginalności, doskonale wczuwa się w to, co śpiewa. To jedna z tych produkcji, które ma swoją duszę – Gabora ciężko podrobić, a cover prawdopodobnie nigdy nie zabrzmi jak oryginał – to Artysta, który ma swój styl a emocje przekazuje w sposób niezwykle wyrazisty i autentyczny.

W tekście Michał wylicza niezbędne cechy, by imprezę można określić “czystym złotem” – przede wszystkim ludzie: “nie wszystko można kupić, a tego nie kupi się za żadne pieniądze“, ale także odrobina dzikości jest wskazana – “mało jest w życiu chwil, kiedy można dać się porwać szaleństwu, odrobinę popłynąć”. Symbolem takiego stanu w singlu “Arriba” jest tequila, kojarzona nieodłącznie z meksykańskim, dzikim klimatem. Artysta w swoim utworze próbuje wprawić nas w stan, w którym przebywamy będąc na wakacyjnych tripach i uczestnicząc w letnich festiwalach.

Wcześniejsze single Artysty – “Neony” oraz “Mercem” odsłuchano dziesiątki tysięcy razy w serwisach takich jak Youtube czy Spotify. Artysta z każdym nowym singlem  nieustannie poszerza swoje grono odbiorców umacniając je konsekwentnym repertuarem, w którym nieustannie zaskakuje nowym podejściem do znanych, a nawet powszechnych tematów, zapewniając tym samym swoim fanom coraz więcej tego, co w nim pokochali.

Social media Artysty:

  • instagram: pangaboran