Artysta z rejonu: Mazowieckie / Warszawa

Okładka i info

Nowa wersja Radio Remix od 23.09

Wersja oryginalna z 09.09

Dane

  • MuzykaJulia Kwiatkowska, Dawid Adamiec
  • TekstJulia Kwiatkowska
  • ISRCPL96P2200039 (Radio Remix) / PL96P2200036 (oryginalna)
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

JULYA POWRACA Z MOBILIZUJĄCYM I NOWOCZESNYM HITEM “ZARYZYKUJ”

Singiel z niesamowicie wielką dawką motywacji, który tak jak jego poprzednik ma szansę odnieść duży sukces, nie tylko radiowy!

“Zaryzykuj” to kolejny utwór Julii Kwiatkowskiej, który tym razem utrzymany jest w nieco spokojniejszych, lecz wciąż energicznych tonach i podobnie jak “Hej, Ty!” ma potencjał na hit radiowy nadchodzącej jesieni!  Poza emisjami poprzedniego utworu w stacjach radiowych takich jak Radio Eska, warto też przypomnieć o sukcesie na Spotify, gdzie uzyskał on ponad 130 tysięcy odsłuchań i znalazł się na sporej liczbie oficjalnych playlist. Nadchodzący singiel zapowiada się więc bardzo pozytywnie i zdecydowanie ma szansę namieszać na polskiej scenie muzycznej! To prawdziwa kandydatka na hit jesieni!

Nowa piosenka Julii Kwiatkowskiej to mobilizacja dla wszystkich słuchaczy do spełniania swoich marzeń i nieustannego dążenia do postawionych sobie celów. Julya za pośrednictwem swojego singla chce przekazać siłę każdemu kto stracił motywację i chce odpuścić w walce o to czego pragnie. Bardzo ważne jest to, że słuchając utworu możemy potraktować przekaz jakby faktycznie pochodził od samej Artystki, gdyż jest to jej w pełni autorska twórczość, co daje jej dużej autentyczności muzycznej i pozwala na osobistą więź z odbiorcą.

Ta piosenka ma dodać TOBIE siłę do życia swoim wymarzonym życiem. Tak wiele jest spraw, które tak naprawdę wcale nie tyczą się naszych marzeń, naszych celów, nas. Chcę wesprzeć każdego i powiedzieć, że możesz – możesz żyć swoimi marzeniami, możesz marzyć, możesz przede wszystkim dążyć do własnego spełnienia.” – wyjaśnia Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w tonach radiowego popu, a wpadająca w ucho melodia i nowoczesna produkcja sprawiają, że piosenka może przypaść do gustu ogromnej liczbie słuchaczy. Muzyka idealnie łączy się z przekazem jaki płynie z utworu, gdyż ze spokojnych tonów, przy najważniejszych kwestiach melodia staje się coraz bardziej energiczna, zaznaczając przy tym to co ma najmocniej trafić do odbiorcy. Momentami naprawdę można dać upust emocjom i dać się ponieść pozytywnej energii płynącej z utworu. Warto dodać, że singiel jest w pełni piosenką autorską Artystki – jest ona zarówno kompozytorką jak i autorką tekstu. 

W przyszłości Julya ma zamiar spełnić swoje marzenie i stworzyć własny album, co może wydarzyć się już niebawem, gdyż Artystka nieustannie tworzy coraz to więcej numerów. Poza własnym krążkiem, Julya chce przede wszystkim na bieżąco tworzyć nowe piosenki i w końcu wraz ze swoim dorobkiem muzycznym wyruszyć w trasę po całej Polsce dając swoim fanom niesamowitą dawkę emocji i po prostu bawić się muzyką.

Julya jest wokalistką, jednak nie ogranicza się do samego śpiewania, gdyż poza tym tworzy swoją własną muzykę i pisze teksty. Artystka rozwija się również jako influencerka działając w głównej mierze na TikToku, gdzie zgromadziła już ponad 160 tysięcy obserwatorów. Muzyka królowała w życiu Julii już od najmłodszych lat, jednak jej prawdziwa przygoda zaczęła się od konkursu #wtys, który otworzył jej drzwi do świata muzyki, gdzie została dostrzeżona przez aktualnego właściciela ID Records, a prawdziwe zamieszanie wprowadził w jej życiu konkurs #talentobranie, którego była laureatką i dzięki temu zdobyła większy rozgłos w świecie mediów. Aktualnie Julya chce tworzyć muzykę, która zrzesza ludzi i daje im siłę oraz zarażać swoich fanów optymizmem i niesamowitą energią, ma już też plany związane z długogrającym albumem i pracuje nad nowymi utworami.

Poza muzyką Artystka kocha też psy i naszą planetę, której dobry stan jest dla niej niezwykle ważny. Jednak Julya znajduje też czas dla samej siebie, chodząc na siłownię i dbając o własne zdrowie oraz dobre samopoczucie, gdyż jest to dla niej niezwykle ważnym aspektem. Pozytywna energia i dążenie do wysoko postawionych sobie celów wymaga w końcu odpowiedniego przygotowania.

Social media Julii:

  • Instagram: julya.music
  • Facebook: Julya.music
  • TikTok: julya.music