Artysta z rejonu: Wrocław

Okładka i info

Dane

  • MuzykaŁukasz Zgoda, Jan Dubowski, Rafał Krzywosz, Aleksander Klewaczew, Marcin Urszulak, Anna Nguyen
  • TekstŁukasz Zgoda, Jan Dubowski, Rafał Krzywosz, Aleksander Klewaczew, Marcin Urszulak, Anna Nguyen
  • ProdukcjaŁukasz Zgoda
  • ISRCPL96P2300015
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Bosko debiutująca uczestniczka “The Four. Bitwa o Sławę”

Świetny wokal w akompaniamencie brzmień pop-R&B i elementami soulu

Debiutująca Anna Nguyen zaskakuje żywym, pełnym pozytywnej energii utworem “Bosko”. Już od pierwszych taktów słychać niesamowitą radość, którą poprzez swój dynamiczny głos emanuje wokalistka.

Anna Nguyen muzyką i śpiewaniem zajmuje się od kiedy tylko pamięta. Muzyka towarzyszy jej w każdym momencie życia i jest dla Artystki jego naturalnym elementem. Uczyła się śpiewu podczas konsultacji oraz warsztatów od wokalistów i trenerów wokalnych takich jak: Kuba Badach, Wojciech Myrczek, Kasia Rościńska, Natalia Szczypuła, Marta Kołodziejczyk. W 2016 roku podjęła decyzję o poświęceniu się muzyce zawodowo i zaczęła występować jako aktorka oraz wokalistka w Teatrze Gardzienice. Uczestniczyła m.in. w programie “The Four. Bitwa o Sławę” w Telewizji Polsat.

Dla Wokalistki najważniejsza w tworzeniu i dzieleniu się muzyką jest szczerość – w swoich utworach przekazuje to, co czuje. Bez upiększania, prosto z serca. Anna Nguyen odnajduje się w takich klimatach muzycznych jak soul, funk, R&B oraz disco z lat 80. Największym sukcesem byłaby dla niej świadomość, że muzyka, którą tworzy, wywołuje na twarzach słuchaczy uśmiech, przywołując jednocześnie pozytywne emocje.

Utwór definiują ciemne brzmienia wokalu, mocne groovy i charakterystyczne linie basu w kontraście z ejtisowymi brzmieniami synthów. Wszystko ujęte w bardzo przyjemnej do słuchania formie dzięki wpadającym w ucho i zachęcającym do śpiewania melodiom. Opowiada o najmilszym i najbardziej wyczekiwanym uczuciu, jakie zna każdy z nas – o motylkach w brzuchu, o zauroczeniu, o tym jak czasem unosimy się nad ziemią i czujemy się tak dobrze, że możemy wszystko.

Napisanie tej piosenki było dla mnie próbą sięgnięcia do korzeni dźwięków, które fascynowały mnie i towarzyszyły mi od lat. Dobrze nam wszystkim znane ejtisowe brzmienia syntezatorów i neonową stylistykę przetwarzam w świeżą, porywającą do tańca muzykę – podsumowuje Artystka.

Anna Nguyen to pół-Polka i pół-Wietnamka, prywatnie niezwykle żywiołowa osoba, która swoją energią zaraża słuchaczy. Uwielbia koty – sama jest właścicielką dwóch czworonogów. Poza muzyką jej wielką pasją jest również gotowanie.