Okładka i info

Artystka ma ponad 10 tys. fanów na Instagramie. Nick: dominika_komiago

Dane

  • MuzykaDominika Komiago
  • TekstBeata Ejzenhart
  • ProdukcjaMike Johnson

Informacje o tym singlu

Inspirowany przebojami Rity Ory i Dua Lipy popowo-taneczny singiel utrzymany w popularnej stylistyce z dużą dawką elektroniki i wyrazistego wokalu.

Do singla powstał profesjonalny teledysk w studio.

Dominika Komiago to 26-letnia wokalistka i ex-jurorka programu „Śpiewajmy razem All together now”, która poza egzotyczną urodą kryje w sobie potężny głos i niezaprzeczalną charyzmę. Po krótkiej przerwie w muzycznej działalności wraca z nową energią i singlem, który może stać się hitem w końcówce tegorocznego lata!

Kilka dni temu odbyła się premiera najnowszego singla Dominiki Komiago pt. „Chwile”. Nowoczesne, elektroniczne brzmienie, i letnia energia warstwy muzycznej to dzieło producenta Mike’a Johnsona odpowiedzialnego za takie hity jak: „Eluwina” (Kacper Błoński), czy „Uległa” (Lil Masti). Dynamiczny bit dopełniają pozytywne przesłanie utworu, którym dzieli się młoda artystka: „Ta piosenka jest mi bardzo bliska, bo odkrywam w niej prawdę o sobie, przyznając się do słabości i niepowodzeń, z którymi musiałam się zmierzyć w ostatnich latach. Dzisiaj wiem już, że trudne sytuacje są lekcją, z której mogę czerpać siłę, by móc w pełni cieszyć się tym, co jest tu i teraz, a moim codziennym hasłem jest Carpe Diem!”.

Dominika Komiago ma już na swoim koncie kilka singli oraz liczne występy. Swoją muzyczną drogę zaczęła w wieku 7 lat i podąża nią nieprzerwanie do dziś. Podczas swojej muzycznej kariery miała okazję współpracować z wybitnymi producentami nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej sceny, takimi jak: Marcus Backman, Boya Chile, czy ArcoX. W twórczości Dominiki słychać przede wszystkim wpływy światowych gwiazd muzyki pop -Dua Lipy, czy Rity Ory, ale kryje się tam też i rockowy pazur, drzemiący w charakternym głosie. „Lubię wszystkie moje piosenki i traktuje je jako wspomnienia, podsumowanie pewnego etapu w życiu. Jestem kompletnie inną osobą, niż ta, która parę lat temu startowała ze swoim debiutanckim singlem, „To właśnie ja”. Czuję się dojrzalsza i bardziej zdystansowana do świata i bardzo lubię tę nową wersję siebie!

Poza Mikiem Johnsonem Dominika Komiago zaprosiła do współpracy nad singlem tekściarkę Beatę Ejzenhart. Mimo trwającej pandemii udało im się stworzyć spójny energiczny utwór i planują kontynuować współpracę: „Podczas nagrywania utworu towarzyszyły mi pozytywne emocje – okazało się, że jeśli trafisz na odpowiednich ludzi, to da się efektywnie współpracować zdalnie. Mike to super człowiek – mega uzdolniony i  pełen energii, podobnie jak Beata. Na pewno będziemy dalej wspólnie działać”.

Dominika Komiago to 26-letnia artystka pochodząca ze Szczecina. Swoje umiejętności wokalne szlifowała pod okiem Joshua Alamu – trenera wokalistów w brytyjskiej edycji programu The Voice, czy Pop Idol. Poza muzyką interesuje się prawem, rynkiem nieruchomości, oraz prowadzeniem własnej marki. Kocha zwierzęta i podróże; fascynuje ją poznawanie nowych kultur – szczególnie orientalnych. 

Social media Artysty:

instagram: dominika_komiago