Artysta z rejonu: Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartosz Zielony
  • TekstBartosz Zielony, Magdalena Lasota
  • ProdukcjaTabb
  • Premiera28.04.2023
  • ISRCPL96P2300027
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Magdalena Lasota kontynuuje muzyczną przygodę w cukierkowym klimacie przywołując pozytywne wibracje.

Współczesny pop w niebanalnej i pogodnej aranżacji, stworzony dla fanów rytmicznych dźwięków.

Najnowszy singiel Magdaleny Lasoty to kolejna propozycja, która dostarczy fanom wiele pozytywnych emocji. Popowa, rytmiczna i chwytliwa, uwalniająca w odbiorcy zdecydowanie wakacyjne uniesienia. Jest to również drugi utwór Artystki stworzony we współpracy z Tabbem. 

Produkcja charakteryzuje się lekką i skoczną melodią, która kojarzy się z beztroskim, letnim czasem. Opowiada o wakacyjnym flircie, którego większość z nas z pewnością doświadczyła. Tytułowe cukierki miętowe są atrybutem uwalniającym wszystkie odczucia związane z tym doświadczeniem, a każdy kto ma za sobą podobne przeżycia, z pewnością wyczuje w utworze nutkę znajomego uczucia chillu. Artystka poprzez swój najnowszy singiel pragnie również przekazać odbiorcom, że czasem warto wrócić myślami do przyjemnych wspomnień, które sprawiają, że dostajemy zastrzyku pozytywnej energii – i takiej energii dostarczają właśnie “Cukierki miętowe” od Magdaleny Lasoty.

Utwór jest kolejnym owocem kooperacji ze znanym producentem. Poprzedni singiel, „Awantura” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, dlatego zapadła decyzja o dalszej współpracy, która mam nadzieję, odniesie podobny lub jeszcze większy sukces. Już na początku tworzenia piosenki czułam pod skórą, że to jest dokładnie to, co chciałam zaśpiewać – dodaje Artystka.

Wokalistka pracuje obecnie nad wydaniem swojej debiutanckiej płyty, która będzie się składać z utworów różnorodnych gatunkowo. Każdy z nich powstawał przez długi czas i na różnych etapach jej życia, przez co całość będzie tworzyć pozornie artystyczny nieład, jednak finalnie bardzo spójny.

Magdalena jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która swój wokal szkoliła pod okiem największych autorytetów, takich jak Elżbieta Zapendowska czy Kuba Badach. Uczestniczyła między innymi w 11. edycji The Voice of Poland oraz w konkursie “Twoje 5 minut w RMF FM”.

Artystka na co dzień mieszka w Warszawie i naucza śpiewu oraz emisji głosu. Należy także do Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Wokalnych. Muzyka zajmuje ważne miejsce w jej życiu, a oprócz niej pasjonuje się również turystyką i marzy o tym, aby odbyć kiedyś podróż dookoła świata.

Social media artystki: