Artysta z rejonu: Kraków

Okładka i info

Dane

  • MuzykaWhite
  • TekstWhite
  • ProdukcjaDEL8
  • ISRCPL96P2300025
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Autentyczny przekaz w debiutanckiej wersji Natalii Kucharskiej, o tym, że warto być sobą.

Nowoczesna i wesoła rytmika w połączeniu z dojrzałym wokalem.

Debiutancki singiel Natalii Kucharskiej to dźwięczny i harmonijny utwór, który utrzymuje się w popowym klimacie.

“Sobą bądź” jest szczerym przekazem, w którym wokalistka śpiewa o ważnym aspekcie współczesności, czyli byciu sobą. Jak sama twierdzi, w tych czasach pozostanie sobą jest czymś niezwykle trudnym, a zarazem wyjątkowym. Singiel to nie tylko życiowy i autentyczny tekst, ale również piękny i charyzmatyczny głos Natalii, który sprawia, że utwór jest bardzo przyjemny w odbiorze.

Natalia związana jest z muzyką od dziecka i miała do czynienia z wieloma muzycznymi gatunkami. Gra również na gitarze, a w przeszłości uczyła się gry na pianinie. Jednym z większych sukcesów Artystki była wygrana w pierwszej edycji konkursu StartUp Music organizowanego przez radio Supernova, w związku z czym nagrała cover razem z Cleo, a ich wspólny utwór “Żywioły” kilkukrotnie utrzymywał się na pierwszym miejscu notowania Super13. W swojej twórczości pragnie przekazać odbiorcom to, co naprawdę czuje, ponieważ autentyczność jest dla niej bardzo ważna. Doskonale odnajduje się w melancholijnych klimatach i uwielbia śpiewać ballady. Chciałaby tworzyć utwory, które mają przekaz i są wartościowe pod względem zarówno muzycznym jak i lirycznym.

Pomimo wielu zawirowań warto się zatrzymać, zastanowić „kim jestem naprawdę”, a może po prostu odkryć to na nowo. Mimo trudności warto dążyć do celu, spełniać marzenia, ale najważniejsze, żeby robić to w zgodzie ze sobą. Mam nadzieję, że odbiorcy będą cieszyć się moją muzyką, że będzie ona dla nich czymś pozytywnym, a może i przełomowym. Nie odkładajmy marzeń „na potem”, nigdy nie będzie lepszego czasu i miejsca na ich realizowanie. Warto zacząć tu i teraz. Ten singiel ma dla mnie ogromne znaczenie, jest moim pierwszym i mam nadzieję, że nie ostatnim. Muzyka pozwala mi zatrzymać się na chwilę w tym pędzącym świecie. Mam nadzieję, że i odbiorcom pozwoli się na chwilę zatrzymać – dodaje Artystka.

Młoda dziewczyna ukończyła szkołę muzyczną I stopnia na kierunku wokalno-aktorskim, dzięki czemu szkoliła swój warsztat pod czujnym okiem wybitnych muzyków. Występowała dla dużej publiczności, między innymi we Lwowie i Pałacu Prezydenckim. Brała udział i zdobywała nagrody w licznych konkursach powiatowych, wojewódzkich czy międzynarodowych.

Natalia na co dzień jest studentką zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim i przygotowuje się do obrony pracy licencjackiej. Dodatkowo pracuje jako Scrum Master w branży IT, a wykonywanie tego zawodu sprawia jej ogromną radość i satysfakcję. Uwielbia wyzwania i codziennie stara się jakieś przed sobą stawiać. Muzyka natomiast pozwala jej zachować balans pomiędzy pracą, codziennymi obowiązkami i uczelnią.