Artysta z rejonu: Ostrów Wlkp / Wielkopolskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaTobiasz Pietrzyk, Magdalena Wietecka
  • TekstTobiasz Pietrzyk, Magdalena Wietecka
  • ProdukcjaPatryk Tylza
  • ISRCPL96P2300020
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Disneyowski, punk-rockowy zastrzyk energii

Utwór o miłosnym wydźwięku – szybki i wpadający w ucho już od pierwszych melodii.

Najnowszy singiel Tobiasza Pietrzyka to przyjemny powrót do młodzieńczych lat. Utrzymuje się w punk-rockowym klimacie Disneyowskich produkcji.

“Czas uwierzyć w nas” zaskakuje energią i rytmicznymi elementami. Singiel swoim stylem przypomina muzykę z zagranicznych seriali dla młodzieży. To popowy utwór o miłości opowiedziany poprzez prosty w odbiorze tekst, otoczony rockowymi dźwiękami i gitarowymi brzmieniami.

Tobiasz Pietrzyk to artysta, który ma swoje własne, nieszablonowe spojrzenie na rozrywkę. Lubi to, co robi i czerpie przyjemność z dzielenia się muzyką ze słuchaczami. Sam pisze scenariusze do swoich klipów, a także je reżyseruje. Tobiasz pojawił się między innymi w czwartej edycji The Voice of Poland oraz w Szansie na sukces.

Kiedyś wymyśliłem sobie, że zrobię cykl czterech utworów, które będą jedną historią. Piosenka jest o młodzieńczym zakochaniu, stąd disneyowski punk-rock i prosty, naiwny tekst. Wszystkie cztery numery, które się pojawiają są spięte w jeden cykl: “Naiwności. Zanim się pojawisz” – dodaje Artysta.

Tobiasz Pietrzyk ukończył kierunek studiów dziennikarstwa radiowo-telewizyjnego. Na co dzień prowadzi własną działalność rozrywkową. Jego zainteresowania zahaczają głównie o artystyczne obszary: fotografię, komponowanie, montaż, pisanie tekstów czy realizację dźwięku studyjnego.