Artysta z rejonu: warmińsko-mazurskie / mazowieckie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKlaudia Krzesińska, Don Camilo
  • TekstKlaudia Krzesińska
  • ISRCPL-96P-22-00010
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaAgora

Informacje o tym singlu

Współczesny beat i produkcja w piosence pop-r&b na czasie, bardzo dobrze przyjętej przez fanów.

Do singla dostępny jest nakręcony z rozmachem teledysk w Trójmieście, z udziałem licznych statystów oraz wykorzystaniem zaawansowanych technik montażu.

Claudia Sky kontynuuje swój życiowy muzyczny pamiętnik – po ambitnym, z rozmachem zaśpiewanym i zaaranżowanym utworze “Runaway”, przyszła pora na całkowicie inny stylistycznie singiel, tym razem po polsku. Podobnie jak wcześniej, Artystka opiera swoją twórczość o własne, negatywne przeżycia, z których wyciągnęła wnioski i znalazła z nich rozwiązanie. W klipie promuje też nurt “body positive”, z którym się utożsamia, zachęcając kobiety do akceptowania siebie mimo swoich niedoskonałości. 

“Runaway” największy sukces osiągnęła zagranicą, gdzie w wyniku zainteresowania w serwisach streamingowych dotarła do tysięcy odbiorców w ponad 100 krajach na świecie. Teraz Artystka chce spróbować podbić polską scenę i jak twierdzi – nie brakuje jej pomysłów, by dotrzeć do słuchaczy. “Mam mnóstwo niekończących się pomysłów, sama tworzę dla siebie wszystkie utwory. Jestem bardzo kreatywna, dokładnie wiem czego chcę i konsekwentnie kreuję tak swój wizerunek jako Artystka” – określa Klaudia. 

“Czy Warto?” opowiada o toksycznej relacji między dwiema osobami. Każda próba zakończenia związku kończy się niepowodzeniem i prędzej czy później para do siebie wraca. Kiedy dziewczyna już układa sobie życie i próbuje się otrząsnąć, partner znowu do niej dzwoni i prosi o kolejna szansę. “To takie niekończące się koło , którego ofiarą są kobiety, którym miłość zasłania oczy i łudzą się, że tym razem będzie inaczej…” – tłumaczy

Artystka. Kluczowy moment utworu – „więc czy warto znowu brnąć w te bagno? – to pytanie, którym Klaudia kieruje do kobiet, które doświadczyły takiej sytuacji. 

“Chciałam przez opisanie swojej historii pokazać kobietom , że nie są w tym same. Jest nas dużo i musimy pracować nad zmianą – takie relacje nie są warte zachodu. Wiem jednak jakie to trudne, jak łatwo dać się omotać i brnąć w to coraz głębiej” – zdradza Artystka. 

Teledysk, który powstał trójmieście przedstawia historię, o której śpiewa Klaudia. Video powstawało przez 2 dni, Artystka zagrała w nim główną rolę, na plan zaprosiła też licznych statystów, same zdjęcia natomiast nakręcono w różnorodnych sceneriach. Artystka odpowiada też za makijaż oraz stylizacje, które także przygotowała samodzielnie. “Połączenie seksapilu z cekinowymi topami w stylu glamour oraz ze sportowymi wstawkami – taką miałam wizję, i taką udało się zrealizować”. W klipie można też dostrzec kilka odważnych scen, którymi Artystka chce promować trend “body positive”, w ten sposób się z nim utożsamiając- tj. zachęca kobiety do akceptowania siebie i swojego ciała bez względu na niedoskonałości bądź problemy z wagą. 

Artystka pracuje już z wytwórnią ID Records nad kolejnymi utworami – za każdym razem są to jej autorskie kompozycje oraz teksty, co wraz z przesłaniem i tematyką poruszoną w jej twórczości sprawia, że na Claudię Sky warto zwrócić uwagę – Artystka nie boi się trudnych tematów oraz brawurowego śpiewania. Klaudia na co dzień prowadzi aktywny styl życia – ćwiczy i zdrowo się odżywia. 

Social media Claudii Sky: 

  • instagram:im_claudiasky