Artysta z rejonu: Zachodniopomorskie / Kujawsko-Pomorskie / Szczecin / Bydgoszcz

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAdi Owsianik, Kamila Witek, Wiktoria Krakowiak, Dominika Lewandowska
  • TekstKamila Witek, Wiktoria Krakowiak, Dominika Lewandowska
  • ISRCPL96P2200021
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Dziewczyny powracają z pierwszym polskojęzycznym singlem. Stawiają na mainstream pop, to świetny kandydat na hit lata!

“Deja vu” to prawdziwy hicior na wakacje! Wyprodukowany zgodnie z aktualnymi muzycznymi trendami, powstały ze znakomitym polskim producentem, Adim Owsianikiem singiel to olbrzymia dawka energii i elektroniki, mocno zarysowanego beatu, co w połączeniu ze świetnie współbrzmiącymi damskimi wokalami daje znakomity efekt, przy którym aż chce się tańczyć! To imprezowa, rozrywkowa muzyka w świetnym wydaniu!

AVEIRA POWRACA W DUECIE Z WAKACYJNYM I ENERGICZNYM HITEM NA CZASIE - “DEJA VU”

Wakacyjne imprezy, niczym nie skrępowana wolność, świetne wokale i produkcja.

Duet Aveira powraca z pierwszym polskojęzycznym singlem, który z marszu zachęca do tańca! Energiczny numer powstał we współpracy z uznanym producentem w Polsce, jest bardzo na czasie i ma wszystko, co niezbędne aby stać się wakacyjnym hitem! Poznajcie świetne wokalnie dziewczyny, które w duecie chcą wstrząsnąć polską scenę muzyczną!

Dziewczyny z zespołu – Dominika i Victoria – to 22-23-latki ze Szczecina i Bydgoszczy, które od wielu lat działają muzycznie, przede wszystkim zdobywając liczne sukcesy na krajowych i zagranicznych konkursach i festiwalach wokalnych. Obie świetnie śpiewają, mają znakomity słuch i są głodnego prawdziwego sukcesu. Mający właśnie premierę singiel “Deja vu” może zdecydowanie im w tym pomóc!

“Deja vu” to prawdziwy hicior na wakacje! Wyprodukowany zgodnie z aktualnymi muzycznymi trendami, powstały ze znakomitym polskim producentem, Adim Owsianikiem singiel to olbrzymia dawka energii i elektroniki, mocno zarysowanego beatu, co w połączeniu ze świetnie współbrzmiącymi damskimi wokalami daje znakomity efekt, przy którym aż chce się tańczyć! To imprezowa, rozrywkowa muzyka w świetnym wydaniu! “Mamy na swoim koncie już dwa wakacyjne single. Klubowe, letnie klimaty to coś, w czym dobrze się czujemy – przychodzimy do Was z nową piosenką, tym razem po polsku!” – mówią dziewczyny z zespołu Aveira”

Nasz nowy singiel utrzymuje się w wakacyjnym, klubowym klimacie, więc i tekst nawiązuje do takiej tematyki – śpiewamy o imprezie, o muzyce, tak naprawdę też o wolności, którą czujemy – bawiąc się, zapominamy o całym świecie. Każdy z nas potrzebuje czasem takiej odskoczni i właśnie o tym jest ta piosenka. “ – dodają Dominika i VictoriaV.

Zespół przed rozpoczęciem prac nad nowym singlem rozstał się z jedną z dziewczyn i początkowo tercet stał się teraz duetem dwóch, spójnie patrzących w stronę rozwoju Aveira dziewczyn. Do tej pory Aveira tworzyły muzykę w języku angielskim, ukazały się ich 2 single – “Inferno” oraz “Yo-Yo”. Ten drugi ma szansę doczekać się nowej wersji – “Jeśli fani będą zainteresowani, nie wykluczamy powstania nowej wersji “Yo-Yo” , tym razem po polsku – czujemy że to świetna piosenka, która wciąż może mieć sporo słuchaczom do zaoferowania i chodzi nam po głowie przygotowanie nowej, bardziej współczesnej wersji tej piosenki w naszym aktualnym, dwuosobowym składzie” – tłumaczą dziewczyny.

Aveira to nie tylko świeżość ale także duże doświadczenie i dotychczasowe sukcesy: “Od wielu lat śpiewamy razem na scenie, mamy na swoim koncie wiele osiągnięć, takich jak udział i niejednokrotnie podium w międzynarodowych festiwalach wokalnych, mamy na swoim koncie dwa single i trzeci w drodze. Nasze poprzednie single zainteresowały wiele mediów. Wierzymy, że Deja vu spodoba się jeszcze bardziej! 🙂 ” – nakręcają pozytywnie dziewczyny a nam nie pozostaje nic innego jak dać się porwać ich pozytywnej energii, której w Deja vu zdecydowanie nie brakuje!

Co dalej? Dziewczyny uchylają rąbka tajemnicy: “Oczywiście chcemy działać dalej, nie zatrzymujemy się. Mamy na swoim koncie już wiele osiągnięć, nie pozostaje nic innego jak iść do przodu! Mamy w planach kolejne piosenki, śpiewając razem czujemy się naprawdę spełnione. Chcemy trafić do jak największej ilości odbiorców, działać aktywnie na social mediach i cały czas się rozwijać. Mamy w planach płytę, ale na razie skupiamy się na realizowaniu swoich muzycznych fantazji – Deja Vu to jedna z nich!”

A kim są Dominika i Victoria na co dzień? “Na co dzień oczywiście śpiewamy razem, ale również każda z nas ma swoje własne zainteresowania i pasje – dzięki temu dopełniamy się i tworzymy spójną całość.” – mówią dziewczyny. Dominika pracuje jako mistrz gry oraz aktorka w escape roomie, jest to również jej pasja. Studiuje farmację i gra na kilku instrumentach. Wiktoria natomiast obraca się w branży klubowej, studiuje prawo służb mundurowych oraz udziela się jako fotomodelka.Obie dziewczyny jednak przede wszystkim chcą rozwijać się artystycznie i poświęcać muzyce. Nad swoim repertuarem oraz rozwojem pracują od ponad roku z wytwórnią ID Records.

Social media Aveira:

  • instagram: aveiraofficial
  • facebook: Aveira
  • tiktok: aveiraofficial