Artysta z rejonu: Mazowieckie / Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaSandra Wolska
  • TekstSandra Wolska
  • ISRCBEY012215032
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaSancover Music

Informacje o tym singlu

Taneczny, energiczny, radiowy pop. Artystka brzmi jak ktoś z zagranicy mimo, że jest Polką. Numer zdecydowanie w klimatach zagranicznych hitów.

PRZEBOJOWA SANDRA ZARAŻA ENERGIĄ W SWOIM DEBIUTANCKIM HICIE “HIGH ON DESIRE”

Gdy była nastolatką przeprowadziła się do Belgii, teraz marzy, by zarazić świat swoją muzyką. Nie uwierzycie, że to Polka!

Ma 25 lat, od wielu lat mieszka w Belgii, czerpie z życia garściami i zwiedza świat. Swoją radość z życia można także usłyszeć w jej muzyce. Niedawno ukazał się jej pierwszy, pełnoprawnie wyprodukowany singiel – “High on Desire”, który jest dopiero początkiem jej twórczości. Sandra stawia na rytmiczny pop w pozytywnym klimacie i dużą dawką elektroniki z wyrazistym beatem. Poznajcie nową polską Artystkę, która marzy, by nie tylko zwiedzać, ale także zarazić świat swoją przebojową muzyką!

Sandra Wolska choć jest Polką i odwiedza regularnie nasz kraj, od 14 lat mieszka w Belgii, gdzie korzysta z młodości, czerpie z życia garściami i jeśli nie zajmuje się muzyką, oddaje się swojej drugiej pasji, czyli podróżowaniu. W swojej piosence zachęca by cieszyć się chwilą, zrobić coś dla siebie i niczego nie żałować. “High On Desire” znaczy być wolnym i spełniać swoje pragnienia, taką zasadą staram się też kierować aktualnie w swoim życiu” – tłumaczy Artystka. Sandra określa swoją muzykę jako “energiczny, taneczny i radosny pop z chwytliwym beatem”. 

Optymistyczna i zachęcająca do czerpania z życia garściami piosenka “High On Desire” powstała w czasie pandemii, gdy życie stanęło w miejscu. Ogarnęło mnie wówczas coraz silniejsze pragnienie tworzenia wspomnień, kontaktu z ludźmi, zabawy do wczesnych godzin porannych. Ta piosenka została napisana dla wszystkich, którzy lubią zatracić się w swoich marzeniach / pragnieniach i nimi żyć” – wyjaśnia genezę powstania swojego debiutanckiego utworu Sandra i dodaje: “Podczas tworzenia tej piosenki i życia pragnieniami o których śpiewam, przenosiłam się do lepszych czasów, bez pandemii, których nie mogłam się doczekać. Dawało mi to nadzieję na szybki powrót do normalności.”.

Muzycznie “High on Desire” utrzymany w klimacie tanecznego, energicznego i radiowego popu. Od samego początku do końca piosenka ma cechy zagranicznego przeboju, tym bardziej warto zwrócić uwagę na tę debiutującą profesjonalnym singlem Artystkę. Produkcja opiera się w dużej mierze o elektronikę i syntezatory z wyraźnie zarysowanym beatem, który wpada w ucho od pierwszych taktów.

Nie będziemy długo czekać na kolejną twórczość Sandry – Artystka regularnie tworzy nową muzykę i ma liczne utwory w szufladzie. W planie jest docelowo płyta, jednak obecnie Sandra skupia się przede wszystkim na 3 singlach – dwóch wakacyjnych (kolejny ukaże się już za miesiąc), po angielsku i jednym po polsku, który usłyszymy już podczas tegorocznej jesieni.

Sandra urodziła się w Polsce, w Poznaniu, jednak 14 lat temu przeniosla się z rodzicami do Belgii, gdzie mieszka do dziś. Śpiewa od dziecka, a pierwszą samodzielnie napisaną piosenkę stworzyła już w wieku 12 lat. Od tego czasu Artystka występowała na licznych festiwalach i konkursach wokalnych w Belgii oraz Holandii, w międzyczasie tworząc piosenki, z których pierwszą mamy okazję właśnie słuchać. 

Poza muzyką, Artystka fascynuje się także podróżami i kocha zwiedzać świat. Połączyła tę pasją z pracą – jako hostessa na festiwalach i eventach ma okazję bywać w licznych krajach Europy, dzięki czemu ma okazję zobaczyć wiele miejsc oraz poznaje interesujących ludzi różnych kultur. 

Social media Sandry:

  • instagram: sandra_wolska_
  • Facebook: sandrawolskamusic