Artysta z rejonu: Mazowieckie / Łódzkie / Warszawa / Łódź

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAngelika Balcerek, Bartomiej Czubak, Radosław Bieńkuński
  • TekstAngelika Balcerek
  • ISRCPL96P2200023
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Pop z elementami latino. Lekki, pozytywny i wakacyjny radiowy utwór w sam raz na lato, którego – podobnie jak poprzednie single Artystki – osią napędzającą jest melodia oraz radosny tym razem klimat całości.

ANIELKA Z WAKACYJNYM PRZEBOJEM “SENIORITA”

Radosny pop z elementami latino

Anielka czyli Angelika Balcerek przybywa tym razem w wakacyjnej i lżejszej niż dotychczas – odsłonie. Niepowodzenia się zdarzają, lecz czy warto tracić życie na rozmyślanie o tym, co złe? Artystka zachęca by brać z życia garściami, bo z dobrym nastawieniem szanse by spotkało nas coś dobrego znacząco rosną! Popowy z latynoskimi smaczkami singiel to propozycja na wakacyjny hit od Anielki!

Anielka regularnie tworzy muzykę, której fundamentem są emocje oraz skłaniające do refleksji i przemyśleń – autorskie teksty. Tym razem jednak Artystka postawiła na lekkość i pozytywne myślenie. “Chcę tym razem pokazać, że trzeba cieszyć się życiem, a muzyka i taniec dają prawdziwą wolność i mogą być lekarstwem na chociażby złamane serce” – mówi Arystka.

“Seniorita” to wakacyjna odsłona Anielki, w której chciałabym pokazać, że warto czasem zdystansować się do pewnych sytuacji ,szczególnie spraw “sercowych” i chwytać dzień, ponieważ życie jest świetną przygodą. Warto pomyśleć o sobie tu I teraz . Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co nas spotka, ale musimy pamiętać o sobie, o swojej pewności siebie, o własnej sile i pięknie małych rzeczy, które nas otaczają. Nie warto rozpamiętywać sytuacji, na które nie mamy większego wpływu.” – dodaje Anielka.

Muzycznie singiel utrzymany jest w stylistyce pop z elementami latino. To lekki, pozytywny i wakacyjny utwór w sam raz na lato, którego – podobnie jak poprzednie single Artystki – osią napędzającą jest melodia oraz radosny tym razem klimat całości. Do piosenki powstał też teledysk pełen symbolicznych momentów oraz zmysłowych scen latynoskiego tańca, jeszcze bardziej podkreślając wakacyjną atmosferę utworu.

Angelika Balcerek jest wokalistką, autorką tekstów, kompozytorką, a także magistrem prawa. Aktualnie studiuje wokalistykę estradową na Akademii Muzycznej w Łodzi. Laureatka licznych, ogólnopolskich konkursów wokalnych – m.in. II miejsce na 46. Ogólnopolskim Festiwalu Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie oraz finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w 2019 roku, w którym otrzymała także nagrodę dziennikarzy. Oprócz muzyki interesuje się prawem, teatrem, chemią, lubi także pływać.

Social media Artysty:

  • instagram: anielka_ab