Artysta z rejonu: Małopolskie / Kraków

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAndrew Lane, Douglas Share, Piotr Nowak
  • TekstKasia Muszyńska
  • ISRCPL96P2200019
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Hołd dla klimatów a’la Avril Lavigne. Pop-rock w oparciu o żywe instrumenty w aranżacji.

KARINA SKWARCZYŃSKA DEBIUTUJE W POP-ROCKOWEJ PIOSENCE O ZDRADZIE

Artystka śpiewa o trudnych emocjach oraz niezbędnej sile, by sobie z nimi poradzić.

Pop-rockowy singiel Kariny Skwarczyńskiej to debiut na długiej drodze artystycznej, jaką Artystka zamierza przebyć. Singiel porusza temat zdrady i odczuć,  jakie mogą towarzyszyć w takiej sytuacji. Jak określa Artystka – singiel ten “pomaga przetrwać, wskazuje kierunek i pozwala stawić czoła przeznaczeniu”. Poznajcie skromną, zdolną i bardzo ciekawą młodą debiutantkę!

“Zapomnij” to pop-rockowy, debiutancki singiel młodej Artystki, która jest dopiero u progu swojej solowej i autorskiej działalności. Porusza niełatwy temat zdrady i emocji jakie targają w takiej sytuacji, ale też daje szansę, by sobie z nimi poradzić i przedstawia bohaterkę piosenki jako silną, nie złamaną dziewczynę. Muzycznie piosenka powstała w oparciu o multiinstrumentalne zdolności Piotra Nowaka, który przygotował aranżację opartą o żywe instrumenty, które w połączeniu z profesjonalnym miksem brzmią nowocześnie, ale jednocześnie przywołują miłe wspomnienia z przebojów z pierwszej dekady XXI wieku, gdy muzyka pop-rockowa królowała w mainstreamie. Utwór stanowi też swoisty hołd dla Artystek, które wówczas były idolami młodzieży takich jak Avril Lavigne czy Vanilla Ninja.

Teledysk prezentuje historię dziewczyny, która nakryła na zdradzie swojego chłopaka. Nietrudno dostrzec tu burzę emocji, przywoływane wspomnienia oraz moment, gdy Artystka mówi stanowcze “nie” swojemu ex przedstawiając się jako silna, potrafiąca poradzić sobie z tę sytuacją kobieta. Klip jest bardzo różnorodny i dynamiczny. “Nagranie teledysku było dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem, miałam wrażenie, że wokół mnie dzieje się coś magicznego. Współpraca z fantastyczną ekipą pozwoliła mi rozwinąć skrzydła. Mam nadzieję, że i widzom pomoże uwolnić skrywane emocje.” – dodaje debiutująca singlem Karina.

Karina Skwarczyńska kształci się muzycznie i ma aktualnie 16 lat. Jest laureatką wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów piosenki. Jej talent doceniły takie postaci polskiej sceny jak: Jacek Cygan, Krystyna Prońko czy Stanisław Sojka. Karina ma na swoim koncie również sukcesy innej natury. Dwukrotnie można ją było zobaczyć w programie „Mali Giganci” (I i II edycja).

Artystka interesuje się nie tylko śpiewem, który od zawsze był treścią jej życia, ale też sportem – jeździ na nartach, pływa i z radością zdobywa górskie szczyty. Kocha zwierzęta, a jej sercu bliska jest ochrona przyrody.

Social media Kariny:

  • instagram: karina_skwarczynska
  • Facebook: Karina Skwarczyńska