Artysta z rejonu: Śląskie / aglomeracja Katowice

Singiel (Radio)

Posłuchaj więcej naszych singli

Teledysk

Okładka i info

Poprzedni singiel Artysty – “Mercem” osiągnął ponad 100 tys. wyświetleń w serwisie Youtube i ponad 25 tys. w Spotify, był też grany regularnie m.in. przez Muzyczne Radio, Eskę TV, Polsat Music, Weekend FM.

Dane

  • MuzykaMichał Gabor
  • TekstMichał Gabor
  • WydawcaID Records

Informacje o tym singlu

Gabor jest konsekwentny w swoim repertuarze, ale tym razem produkcji jego singla podjął się Kuba Mańkowski “Kikut”, znany z produkcji hitów Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Justyny Steczkowskiej. Znów mamy utwór łączący styl pop z r&b z charakterystycznym dla Artysty flow.

Do singla dostępny jest teledysk.

Michał Gabor w niepewnych czasach wojny między Rosją a Ukrainą prezentuje nowy singiel “Ile jeszcze Łez”. To utwór łączący gatunek pop i r&b z przenikliwym, pełnym głębi tekstem, który powstał w nawiązaniu do życiowej drogi jaką przemierzamy, jednak w aktualnych, trudnych czasach wojny stał się zaskakująco trafny i można go interpretować w nowy sposób.

Artysta tworząc utwór skupił się nieco na opisie swojego życia, w którym co jakiś czas ma pod górkę, ale jednak nieustannie zmierza na szczyt. Michał wciela się tu w bohatera, który chce zapobiec każdemu złu, ale patrząc na świat wierzy, jest można to uczynić i nie powinniśmy się poddawać nawet, gdy czasem z bezsilności opadają ręce. “Chociaż nie wiemy ile jeszcze nam pozostało łez w kiepskich sytuacjach i czasach, to płacz nie jest jedynym rozwiązaniem. Jest wiele barw w naszym życiu i to, że jestesmy czasami czarno-biali nie zmienia faktu, że istnieją odcienie tych barw, musimy tylko znaleźć je w sobie.” – wyjaśnia twórca piosenki.

Michał jest zdania, że w razie ciężkich chwil,  nie ma sensu na siłę walczyć, ale poszukać odrobiny odpoczynku, wyciszenia, oddechu by wrócić ze zdwojoną siłą na właściwe tory. Nie każda łza jest zła” – dodaje Artysta. Na koniec dosadnie puentuje: “Nie musisz powielać schematów, możesz iść pod prąd. Możesz radzić sobie z życiem na swój własny sposób, w końcu to Twoje życie. Ja w swoim jestem bohaterem, a Ty?

Słowa te zaskakująco stały się trafne w ciężkich chwilach, gdy świat mierzy się z agresją ze strony Rosji – bezpośrednio na Ukrainie, ale to przecież konflikt, w który została uwikłana cała Europa. Artysta nie planował premiery swojej piosenki w takim właśnie momencie, jednak słowa i wydźwięk jego utworu stały się zaskakująco adekwatne do sytuacji, z jaką dziś się mierzymy i myśli, które dziś w głębi przeżywamy.

Utwór powstał we współpracy z Kubą Mańkowskim “Kikutem”, odpowiedzialnym za przeboje takich gwiazd jak Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Justyna Steczkowska. Do singla powstał też pełen symbolicznego przekazu teledysk, który w nienachalny sposób uzupełnia treść i sam utwór. Michał w klipie prezentuje się od strony bardziej emocjonalnej niż dotychczas, a sceny w klipie działają na wyobraźnię widza.

Artysta od ponad roku walczy o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Jego muzykę wspierają zarówno fani, jak i media. Największym sukcesem Michała okazał się dotychczas utwór “Mercem”, który w sieci oglądało już ponad 100 tys. osób, można go także do dziś oglądać w popularnych stacjach telewizyjnych oraz regionalnych stacjach radiowych. Artysta pracuje już nad kolejnymi singlami, których następstwem będzie płyta solowa, wstępnie planowana na jesień tego roku. 

Social media Artysty:

  • Instagram, TikTok: pangaboran
  • facebook: Michał Gabor