Okładka i foto

Dane

  • MuzykaMikołaj Blajda
  • TekstKamil Franczak
  • WydawcaID Records

Informacje o tym singlu

Nowe rozdanie na polskiej scenie pop-rockowej! Gabi Katzer wydaje utwór „Migotanie ” w którym stawia na gitarowe, żywe brzmienie. Poszukując nowych brzmień oraz stylu Gabrysia podjęła współpracę z Mikołajem Blajdą – Krakowskim muzykiem, dyrygentem, producentem muzycznym, twórcą Filharmonii Futura słynącej z niebanalnego łączenia gatunków muzycznych. Do współpracy został zaproszony również Kamil Franczak wokalista, songwriter, prezenter i aktor Teatru Rozrywki. W wyniku kooperacji powstał utwór „Migotanie” najnowszy singiel Gabi. Stare dobre gitarowe brzmienia w połączeniu z młodością i charyzmą tworzą swoisty most między muzycznymi pokoleniami. To podróż do krainy starego rocka w towarzystwie młodej przebojowej wokalistki.

Mam już na swoim koncie dwa popowe utwory ale chciałam spróbować czegoś nowego. Postanowiłam nagrać utwór bardziej rockowy, bo jednak czuje ze ciągnie mnie do rocka. I tak powstało „Migotanie”- utwór który jest dla mnie bardzo ważny, bo czuje ze odkryłam siebie na nowo , czuje ze taki typ muzyki daje mi dużo energii.” – tak swoją decyzję o zmianie klimatu twórczości komentuje Gabrysia.

Gabi ma nadzieję, że tego rodzaju muzyka dotrze nie tylko do jej rówieśników, ale do każdego kto lubi tego rodzaju brzmienia.

Migotanie to utwór, który mówi o tym co dzieje się w naszych głowach, trochę o marzeniach i wspomnieniach, o rzeczach, które są dla nas ważne, dlatego ciągle wracamy do nich myślami.” – tak o swojej piosence mówi Gabrysia.

O GABRYSI:

Gabi Katzer to młoda wokalistka pochodząca z Kalwarii Zebrzydowskiej, którą mieliśmy okazję poznać podczas preselekcji do Junior Eurovision 2019. 12 -letnia wtedy Gabrysia wygrała odcinek specjalny z zespołem Papa D. Zachwyciła jury z Pawłem Stasiakiem na czele żywiołowym wykonaniem utworu „Panorama Tatr” pokazując już wtedy muzyczny pazur. Zwycięstwo w odcinku dało jej przepustkę do ścisłego finału, w którym zmierzyła się z Viki Gabor i Nikolą Fiedor.

Ciągle szkoląc swoje muzyczne umiejętności rozpoczęła współpracę z producentem muzycznym oraz autorem tekstów Juliuszem Kamilem znanym ze współpracy z takimi gwiazdami jak Roxana Węgiel, Krystian Ochman, Natalia Zastępa, Marcin Sójka czy Weronika Juszczak. W jej wyniku ujrzały światło dzienne dwa single „ Mała Rzecz „ oraz „ Biegnę”. Oba single pojawiły się w cyfrowej dystrybucji. Nie zwalniając tempa Gabi pojawiła się w kilku telewizyjnych koncertach oraz programach rozrywkowych.