Artysta z rejonu: Kartuzy / Pomorskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartosz Zielony
  • TekstBartosz Zielony
  • ProdukcjTabb
  • ISRCPL96P2200072
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

NOWY HIT DOMINIKI KWIATKOWSKIEJ I TABBA JUŻ JEST!

Bardzo radiowa i współcześnie popowa kompozycja przebojem na zimę?

Dominika Kwiatkowska powraca z nowym singlem “Kolo”, w którym ponownie podjęła współpracę z Tabbem. Artystka swoją dotychczasową twórczością zainteresowała i uzyskała wsparcie wielu, bo aż 40, stacji radiowych, takich jak np. Radio SuperNova, Muzyczne Radio, czy Radio Białystok. Została również doceniona przez 4Fun Tv i Spotify, gdzie jej singiel “Ty” zgromadził ponad 60 tysięcy odsłuchań. Dominika konsekwentnie i z ogromnymi sukcesami prezentuje się we współczesnym, świetnie wyprodukowanym popie w tematyce okołozwiązkowej. Dlatego dostarcza nam kolejnego utworu w tym klimacie, który podobnie jak jego poprzednicy może otrzymać miano hitu!

Nowa piosenka Dominiki Kwiatkowskiej to jej swoisty sprzeciw wobec tego jak wyglądają współczesne randki. Artystka daje w niej wyraz swojemu rozczarowaniu wynikającego z tego, że obecnie wszystko dzieje się bardzo szybko. W dzisiejszych czasach randkowanie zatraciło swój pierwotny, romantyczny charakter. Kobiety dobierane są np. przez algorytmy aplikacji i przedstawiane bardzo przedmiotowo. Dominika chce pokazać słuchaczom, że  droga do zdobycia kobiety nie wiedzie na skróty i trzeba włożyć w to trochę starań.

Muzycznie utwór jest utrzymany w brzmieniach bardzo radiowego współczesnego popu. Optymistyczne i radosne rytmy kreują pewnego rodzaju kobiecy wydźwięk z pazurem, który idealnie odnosi się do przekazu płynącego z piosenki. Dodatkowo wysokiej jakości produkcja nadaje jej jeszcze większej atrakcyjności, co wróży bardzo dobrą przyszłość w środowisku stacji streamingowych. 

Teledysk do najnowszego utworu Dominiki został nagrany w nieco innej formie niż dotychczasowe. Mianowicie ujęto go w postaci one shot, czyli całość jest jednym ujęciem, nie poddanym żadnym obróbkom i cięciom. Nadaje to Artystce niesamowitej naturalności i autentyczności, gdyż nie ma tutaj żadnych poprawek. Koncept bardzo surowego i prostego w formie obrazu ma skupić uwagę odbiorców na muzyce oraz płynącym z niej przekazie.

Artystka ma oczywiście w planach wydanie swojej debiutanckiej płyty, czego zapowiedzią będzie singiel wydany na początku następnego roku. Patrząc na jej dotychczasową działalność możemy spodziewać się przekazów, które podniosą niejedną kobietę na duchu. A na podstawie odniesionych przez Dominikę sukcesów, zapowiada się, że krążek ten może mocno namieszać na polskiej scenie muzycznej.

Dominika Kwiatkowska od dłuższego czasu świadomie i konsekwentnie dąży do sukcesu jako wokalistka, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen: m.in. Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN, a także w trakcie trasy koncertowej radia RMF MAXXX i koncertów z innymi Artystami – np. Izabelą Trojanowską. Wystąpiła też jako uczestnik polsatowskiego talent-show “Śpiewajmy razem. All together now”. 

Artystka na co dzień jest perfekcjonistką, kocha sport, góry oraz cechuje ją optymistyczne podejście do życia, którą…tylko czasami dopadają potwory, którym Artystka poświęciła swój pierwszy singiel. Wierzy w talizmany – hoduje w kieszeni różową świnkę – Zygmunta, z którą nigdy się nie rozstaje. Kocha życie, kocha ludzi – na co dzień prowadzi zajęcia fitness na trampolinach i zumbę.

Social media Dominiki:

  • Instagram: dominika_kwiatkowska
  • Facebook: DOMINIKA KWIATKOWSKA