Artysta z rejonu: Wrocław / Dolnośląskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMonika Wiśniowska-Basel, Tomasz Basel
  • TekstWeronika Stasiak
  • ProdukcjTabb
  • ISRCPL96P2200071
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

MONIKA WIŚNIOWSKA-BASEL Z ŻYCIOWYM I PEŁNYM POZYTYWNEJ ENERGII UTWOREM “LADACO”

Omijanie utartych ścieżek i królująca w życiu niezależność w bardzo optymistycznych i radosnych rytmach.

Monika Wiśniowska-Basel dała się poznać szerszej publice poprzez udział w 12 edycji programu The Voice of Poland, gdzie doszła do samego finału. Artystka odniosła już sukces na Spotify, jednak nie zatrzymuje się i wyznacza sobie coraz większe cele. Jej nowy singiel “Ladaco” to kontynuacja jej dotychczasowej twórczości, który tak jak poprzednie ma motywujący, optymistyczny i życiowy wydźwięk, wpasowujący się w gusta bardzo szerokiej publiczności.

Nowa piosenka Moniki Wiśniowskiej-Basel to kontynuacja jej poprzednich dwóch singli “Proste słowa” i “Now I’m gonna love me”. Jest to kolejna opowieść o stawaniu się niezależną osobą, docenianiu siebie i wyrywaniu się z utartych ram. Jest to jednak też specyficzna dziecięca gra słówek w świecie dorosłych relacji. Mamy tu więc do czynienia z pewnego rodzaju kontrastem, który nadaje utworowi jeszcze większej barwności. 

Z Tobą źle, bez Ciebie jeszcze gorzej.” – podsumowuje swój najnowszy singiel Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w brzmieniach popu z dużą dawką R&B o bardzo optymistycznych i radosnych brzmieniach. Wysokiej jakości produkcja nadaje mu ogromnego profesjonalizmu, a zróżnicowany rytm powoduje, że staje się on bardziej dynamiczny. Dodatkowo, głos Artystki podbija wspomnianą różnorodność i sprawia, że przekaz płynący z piosenki staje się jeszcze bardziej dosadny.

Artystka ma w planach już niebawem wydanie własnej płyty. Wciąż tworzy kolejne single, które finalnie znajdą się właśnie na jej nadchodzącym krążku. W trakcie pracy nad nowymi projektami dzieli się swoim talentem koncertując zarówno w Polsce, jak i za granicą. Monika jest też w trakcie tworzenia świątecznej płyty, która powstaje w celach charytatywnych, a co najważniejsze w towarzystwie i przy wsparciu najbliższych. Co do swojej dalszej przyszłości artystycznej wokalistka stawia na to co przyniesie los, gdyż twierdzi, że czasem dobrze jest go posłuchać. 

Monika Wiśniowska-Basel oprócz tworzenia własnej muzyki pisze także scenariusze i reżyseruje musicale dla dzieci, prowadząc firmę Akademia Młodego Artysty. Dotychczas ma za sobą dwie wydane płyty z zespołem Girls on Fire i Coffee Break, została też wydelegowana jako reprezentantka Polski podczas EXPO w Paryżu, gdzie miała szansę występować w ambasadzie, reprezentowała też Polskę podczas festiwalu „New Wave”. Za sprawą swojego ogromnego talentu na swoim koncie ma również sporo nagród, takich jak “Karolinka” w Opolskich Debiutach, czy Spav za najlepszą kompozycję roku. Jej talent został doceniony przez takich zagranicznych Artystów jak Kenny Carr, czy Naomi Issacs, u których boku miała możliwość jego zaprezentowania. Prywatnie jest też mamą i tą rolę uwielbia najbardziej. Dzięki niej nagrywa piosenki i potrafi kochać siebie taką, jaką jest naprawdę, nikogo nie udając.

Social media Moniki:

  • Instagram: wiśniowskabasel
  • Facebook: Monika Wiśniowska-Basel