Artysta z rejonu: Głowno / Łódzkie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Jay
  • TekstKasia Muszyńska
  • ProdukcjRafał Konieczny
  • ISRCPL96P2200068
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

PATRYCJA KRZESZEWSKA W POZYTYWNYM I MOTYWUJĄCYM UTWORZE “W CISZY”

Połączenie melancholii z nadzieją na lepsze jutro pozwoli rozświetlić każdy ponury jesienny dzień!

“W ciszy” to nowy singiel Patrycji Krzeszewskiej, który dzięki spokojnym i melancholijnym  rytmom rozświetli każdy, nawet najbardziej ponury dzień. To bardzo optymistyczny utwór skierowany do osób tracących wiarę i przepełnionych smutkiem. Ma on skłonić do refleksji i pójścia naprzód, w pogoni za marzeniami. Zdecydowanie jest to twórczość z potencjałem na zgromadzenie dużej grupy odbiorców i zmotywowania ich do walki o swoje szczęście.

Nowa piosenka Patrycji Krzeszewskiej to propozycja dla tych, którzy lubią łączyć melancholię z nadzieją na lepsze jutro. Głos Patrycji prowadzi nas do miejsca, w którym zmagamy się z depresją, zamykamy się w swoich myślach, po to aby w końcu zapalić w nas iskierkę optymizmu. Iskra ta w refrenie zmienia się w ogień pozwalający rozwinąć skrzydła, które ma każdy z nas. W ciszy nabierają one mocy i pozwalają spełniać marzenia. 

Utwór jest przekazem dla osób szczególnie w młodym wieku, przepełnionych smutkiem, depresją. W życiu przyjdzie czas na lepsze, dla każdego wyjdzie słońce, trzeba mieć nadzieję, a ona pozwoli spełnić marzenia.” – dodaje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach spokojnej ballady, która z każdym rytmem nabiera rozpędu. Początkowo singiel utrzymany jest w delikatnym klimacie, ale z czasem nabiera coraz większego tempa, a aranżacja zyskuje na nowych brzmieniach oraz dynamice. Taki sukcesywny wzrost energii i niezwykle dojrzały głos Patrycji nadają piosence motywującego i donośnego wydźwięku, który idealnie wpasowuje się w przekaz jaki ma z niej płynąć. 

Teledysk do utworu to przeniesienie na wizję uczuć mających towarzyszyć odbiorcom podczas słuchania utworu. Mamy tutaj do czynienia ze spokojną aranżacją, która ma miejsce zarówno w zamkniętej, jak i otwartej przestrzeni. Jest to idealne odzwierciedlenie tego o czym jest piosenka. Zamknięta przestrzeń ma symbolizować stan, w którym zostajemy ze swoimi myślami sam na sam. Z kolei przeniesienie całej akcji na zewnątrz i widok rozluźnionej Patrycji ma zobrazować rozwinięcie skrzydeł, które pomagają spełniać marzenia. 

Artystka ma w planach wydanie swojej debiutanckiej płyty, do której przygotowuje słuchaczy z każdą kolejną piosenką. Będzie ona utrzymana w tematyce poruszającej sprawy ważne dla młodych ludzi, aby napawać ich nadzieją na lepsze jutro i motywować do działania.

Patrycja Krzeszewska to 15 letnia wokalistka o niesamowicie barwnym i dojrzałym wokalu. Inspiracje czerpie od takich osób jak Adele, czy Demi Lovato, a muzyka soul to klimaty, w których czuje się jak ryba w wodzie. Na co dzień Patrycja uczy się w liceum, a poza artystycznym życiem uwielbia czytać książki i uprawiać sport. Koszykówka to dyscyplina, z którą była związana od szóstego roku życia i na dzień dzisiejszy może pochwalić się kilkoma sukcesami. Sport zajął bardzo ważne miejsce w jej życiu, co widać też w jej twórczości. Dzięki niemu ukształtował się jej charakter i sprawił, że nawet w trudnych chwilach nie poddaje się i zacięcie walczy o swoje marzenia.

Social media Patrycji:

  • Instagram: patka_krzeszewskaa
  • TikTok: pati_sing