Artysta z rejonu: Ruda Śląska / Górny Śląsk / śląskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichał Gabor
  • TekstMichał Gabor
  • ProdukcjaZgrywa, Del8
  • ISRCPL96P2300018
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Współczesny pop w doskonałym wydaniu – Gabor z nowym, obiecującym singlem

Świetnie dopasowany wokal, tekst i kompozycja. Najnowszy singiel Gabora to niewątpliwie najgorętszy hit wykonawcy.

“Mam Ciebie” to produkcja, która aspiruje do czołowej premiery Gabora. Tekst o życiowej tematyce nadaje utworowi nieco refleksyjnego znaczenia, jednocześnie idealnie komponując się z popowymi i nowoczesnymi brzmieniami.

Najnowszy singiel Artysty opowiada historię ludzi, którzy trafiają na siebie w różnych okolicznościach, będąc po różnych życiowych przejściach. Utwór bardzo mocno nawiązuje do tematu przeznaczenia – istnienie tych dwójki ludzi jest zgodne z ich przeznaczeniem, od romantycznych chwil, po chwile zwątpienia. Kawałek dzięki swojej rytmice zdecydowanie trafia w ucho, sprawiając, że ciężko pozbyć się go z pamięci.

W życiu nie ma nic na pewno, dlatego trzeba żyć tak, jakby wszystko było cudem. Nigdy nie byłem w Paryżu, ale na pewno pojadę, żeby zobaczyć go na własne oczy. Oby był tak piękny jak go sobie wyobrażam. “Mam Ciebie” to utwór, który dojrzewał u mnie przez parę lat i finalnie ja również dojrzałem, żeby go pokazać” – dodaje Michał.

Artysta koncertuje i nagrywa od wielu lat. Tworzoną przez niego muzykę można usłyszeć w radiu i telewizji, a także w Internecie. Charakteryzują ją nowoczesne brzmienia z chwytliwymi melodiami w klimacie popu i nowoczesnego R&B z elementami rocka i hip hopu. Gabor brał udział między innymi w programie “Szansa na sukces”, w którym został wyróżniony. Wystąpił również w “Must Be the Music. Tylko muzyka” i “Dzień dobry TVN”.

Michał Gabor wydał do tej pory kilka singli i obecnie pracuje również nad swoją pierwszą autorską płytą, która będzie zawierać sporo fonograficznych nowości. Jego celem jest połączenie doskonałego brzmienia z popowymi utworami, które będą wyróżniać się domieszką jego osobistych wizji muzycznych – takich, które niekoniecznie królują na obecnym rynku. Artysta planuje także pracę nad własnym gatunkiem muzycznym. Najnowszy singiel Gabora to jeden z ważniejszych w jego karierze i jak sam twierdzi, mocno odnalazł w nim swój styl. Jednocześnie ma nadzieję na dotarcie do nowego grona słuchaczy.

Social media artysty: