Artysta z rejonu: Katowice / Śląskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaGrzegorz Woś
  • TekstGrzegorz Woś
  • ProdukcjaGrzegorz Woś
  • ISRCPL96P2200076
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

ZGRYWA W SZCZERYM I ŻYCIOWYM SINGLU “MAM TAK SAMO JAK TY”

Opowieść o tym co ważne, czego często brak, a co prowadzi do szczęścia i dotyczy nas wszystkich.

Zgrywa to wokalista i producent muzyczny, który może być znany z wielu różnych produkcji oraz 11 złotych płyt na swoim koncie. W swojej twórczości stawia na szczerość i autentyczność, dlatego od początku do końca kompozycje są tworzone przez niego. Alternatywne brzmienia z domieszką popu idealnie wpasowują się w radiowe klimaty, a poruszany temat miłości jest mocno na czasie, co może przyciągnąć dużą ilość nowych słuchaczy. Mamy tu więc do czynienia z potencjałem na spory sukces!

Nowa piosenka Zgrywy jest utrzymana w klimatach jego poprzedniej produkcji, która to zmotywowała go do dalszej twórczości. Jest to opowieść o tym co jest dla niego ważne, jego przemyśleniach i odczuciach. Ale są to też myśli każdego z nas, które ciągle siedzą nam w głowach oraz ukazują nasze pragnienia, potrzebę bycia szczęśliwym i podążania własnymi ścieżkami.

,,Każdy z nas tęskni za tym czego nigdy nie miał sporo, każdy z nas chce jedynie odrobinę być sobą i znaleźć kogoś dla kogo to będzie spoko” – dodaje Artysta.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach przyjaznej radiowo alternatywny z drobnymi elementami popu. Jest przepełniony romantycznymi brzmieniami, które nadają mu refleksyjnego i spokojnego klimatu. Dodatkowo, autorska produkcja Zgrywy tworzy szczerą oraz bardzo życiową atmosferę pozwalającą słuchaczowi wczuć się w przekaz i poddać się chwili przemyśleń.

Teledysk do utworu opowiada o pięknej miłości jeży, które zostały wybrane do jej odzwierciedlenia nie bez powodu. Miłość tych słodkich stworzeń bardzo boli, mają ostre kolce do obrony, stroszą je i gryzą gdy się boją. Jednak mimo wszystko zwierzęta te potrafią kochać i potrzebują być kochane. Zasługują na szczęście, jak każdy z nas.

Artysta ma w planach dalsze rozwijanie się w tworzeniu własnych utworów, których zarysy tekstów i wersje demo są już gotowe. Chciałby też spełnić jedno ze swoich marzeń i nagrać piosenki z artystami, którzy są dla niego inspiracją. Co ważne, Zgrywa nie chce zamykać się tylko na jeden gatunek muzyczny, stawia na różnorodność, ale przy tym spójność. A co najważniejsze, chce aby jego utwory były w całości komponowane przez niego, co sprawia, że stają się one autentyczne i szczere. 

“Chce tworzyć tak jak podpowiada mi serce. Każda melodia, którą gram to dodatkowa warstwa słowna – to liryka muzyki.” – dodaje wokalista.

Zgrywa to multiinstrumentalista i producent muzyczny z 11 złotymi płytami na koncie. Spod jego ręki ukazało się ponad 300 produkcji, więc zdecydowanie Artysta sukcesywnie rozwija się w aspekcie producenckim. Jednak w tym roku postanowił spełnić swoje marzenie i nagrać własną piosenkę, która ukazała się w kwietniu. Utwór spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy, dlatego teraz Zgrywa proponuje swój kolejny singiel. Poza tworzeniem muzyki Artysta wciąż obraca się wokół tej branży. Na co dzień pracuje w Radiu Katowice oraz zajmuje się kolekcjonowaniem i naprawą instrumentów muzycznych. 

Social media Zgrywy:

  • TikTok: zgrywa
  • Facebook: Zgrywa
  • Instagram: dlazgrywy
  • Youtube: Zgrywa TV