Artysta z rejonu: Piotrków Trybunalski / Łódzkie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAleksander Łabendziński
  • TekstAleksander Łabendziński
  • ProdukcjaALEX L
  • ISRCPL96P2200070
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

ALEX L Z NOWYM SINGLU ŁACZY RAP Z TANECZNĄ MUZYKĄ KLUBOWĄ!

Kooperacja z ERVVINEM, która emanuje niesamowitą energią oraz wprawia w imprezowy i taneczny klimat.

Po ostatnim dużym sukcesie ALEX L powraca z kolejnym, równie dobrym utworem, z potencjałem na spore osiągnięcia. Poprzedni singiel “Baby Now” osiągnął ogromne wsparcie ze strony Spotify, gdzie już w dniu premiery znalazł się na dwóch topowych playlistach, “Dance Alert”, gdzie zajął 21. miejsce już w dniu premiery, oraz “Piątkowe Premiery”. Oprócz tego zagościł na „TOP 50 Disco & Dance” w telewizji 4FUN DANCE oraz już przed premierą zajął 11. miejsce / na 1000 pozycji w Rankingu Spinnin’ Records. Na ten moment ALEX zagościł na 127 playlistach, a następny utwór może zdecydowanie powiększyć TĘ listę.

Nowy utwór ALEXA L to pewnego rodzaju “spowiedź”. Opowiada o ludziach, którzy chcą od życia więcej niż przeciętna osoba, zwracają uwagę na trudy spotkane na tej drodze oraz jakie wartości stały się dla nich najważniejsze. Cała historia dotyczy przyjaciół, którzy spotykając się po pewnym czasie w hotelowej restauracji dochodzą do życiowych wniosków. Każdy z nich ma swój moment w którym opowiada o swoich przeżyciach i spostrzeżeniach. ALEX odnalazł swój cel, chce złapać świeżości inspiracji, rozpościera skrzydła. ERVVIN za to zwraca uwagę na szaleńczy pęd życia. 

Muzycznie utwór nieco różni się od poprzedniej publikacji ALEXA. Tym razem mamy do czynienia z połączeniem rapu i elektronicznych brzmień. Jest to singiel, który zdecydowanie utrzymuje się w imprezowym klimacie, co wynika z cięższych i bardzo energicznych rytmów. 

Teledysk to idealne zobrazowanie klimatu jaki panuje w utworze, a wszystko wykonane jest z jak największą precyzją. Możemy zobaczyć w nim nocne ujęcia z parkingu, hotelu i samochodów, co nadaje nagraniu lekko mrocznego charakteru, lecz bardzo pasuje do brzmień płynących z muzyki. Warto zaznaczyć, iż nagrania okazały się dużym wyzwaniem, przede wszystkim ze względu na niską temperaturę, ale nie pokrzyżowało to planów i w wyniku ogromnych starań i determinacji wyszedł naprawdę profesjonalny klip.

Artysta, jak sam mówi, uwielbia zaskakiwać i uważa, że jego słuchacze to osoby gotowe na wszystko. Już w najbliższym czasie ALEX L ma zamiar podzielić się z nimi czymś zupełnie innym, co jest wynikiem jego skłonności do eksperymentowania i stawiania na różnorodność. 

ALEX L, a właściwie Aleksander Stanisław Łabendziński, to polsko-szwajcarski producent muzyczny, kompozytor, ghost producer i multiinstrumentalista. Jest właścicielem profesjonalnego studia muzycznego, absolwentem szkoły muzycznej oraz wielu warsztatów, kursów i szkoleń indywidualnych. Pozamuzycznie pasjonuje się fotografią i reżyserią filmową, ale to fotografia jest jego ogromną pasją.Uwielbiam pracę światłem i dbać o każdy szczegół, jednak rodzaj contentu jaki tworzę – do najgrzeczniejszych nie należy. Momenty takie jak jazda konno o świcie, czy wieczorne spacery z psem działają na mnie jak powerbank. Pozwalają mi przez chwilę być offline i zebrać swoje myśli.” – dodaje Artysta.

Social media ALEXA:

  • Facebook: ALEX L
  • Instagram: alexl.music
  • TikTok: alexl.music