Artysta z rejonu: wielkopolskie / Poznań

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Jay / Lauren Dyson / Alan Demoss
  • TekstZuza Hryniuk (Zhanna)
  • ISRCPL-96P-22-00003
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaAgora

Informacje o tym singlu

Współczesna popowa kompozycja i aranżacja w konwencji “nietypowego love songu”

Do singla dostępny jest fabularny teledysk.

“Nietypowy love song” – tak swój debiut singlowy określa Zhanna, czyli 23-letnia Zuza Hryniuk. “Byleby z Tobą” to piosenka o miłości, ale bez zbędnego, charakterystycznego dla ballad romantycznych – patosu. Miłość kojarzy się ze szczęściem – i właśnie na tym szczęściu z tego, że mamy tę drugą połówkę, skupia się wokalistka.

To pierwszy singiel Zuzy rozpoczynający solową karierę Zuzy. Artystka jest w nim od początku bardzo autentyczna i przedstawia swoją wizję na miłość, skupiając się i eksponując na tym, co owe uczucie zapewnia na co dzień – wszechogarniające szczęście. W przeciwieństwie do balladowych piosenek miłosnych, ta zdecydowanie skłania do tańca, ruchu, uśmiechu i dobrej – najlepiej wspólnej z drugą połówką – zabawy. “W te walentynki nie chciałam nikogo wzruszać balladą miłosną, ale porwać wszystkich do tańca i do zabawy! Bo przecież miłość kojarzy się ze szczęściem…” – tłumaczy swoją decyzję 23-latka.

Współczesna popowa kompozycja i aranżacja powstała we współpracy z amerykańskim producentem Michaelem Jayem, natomiast tekst napisała sama Artystka. “Tekst jest oczywiście o miłości, takiej fajnej miłości, która sprawia, że od razu się uśmiechasz. Bo tak naprawdę nieważne gdzie, ważne z kim jesteśmy. Z odpowiednią osobą można się świetnie bawić wszędzie. Życzę każdemu, by znalazł sobie właśnie taką osobę” – dodaje Zuza. 

Teledysk to kwintesencja radosnego, opartego na obopólnym szczęściu związku, w którym obie strony czują to samo – radość z tego, że mają siebie wzajemnie. Bez zbędnego patosu, wręcz przeciwnie! Choć cała akcja dzieje się w Walentynki. pełno tu odwołań do codziennych sytuacji – bo przecież jeśli jest miłość, to szczęście trwa cały rok, a nie tylko w 1 dzień. Wybór kreacji, przeprowadzka, wyjście do miasta, na kolację czy też po prostu ze znajomymi – słowem, po prostu życie, szczęśliwe codzienne życie dwojga zakochanych w sobie ludzi. 

Artystka od jakiegoś czasu jest już aktywna muzycznie – śpiewała wcześniej ze stargardzkim zespołem DeFacto, uczyła się śpiewu z półfinalistą Voice of Poland – Damianem Rybickim, chodziła do poznańskiej filii Studia Metro na zajęcia, a obecnie można ją usłyszeć w Kuźni Piosenki w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Teraz przyszedł czas na pierwszy solowy singiel z wytwornią ID Records, a Artystka planuje już kolejny.

Fascynacja muzyką to jedno, ale Zuza twardo stąpa po ziemi i czerpie z życia garściami. Studiuje zarządzanie i prawo w biznesie, ma już także licencjat z ekonomii. Na co dzień lubi uprawiać sport i aktywnie spędzać wolny czas oraz podróżować za granicę. W ostatnim czasie wkręciła się także w Tiktoka, na którego nagrywa z przyjaciółką regularne treści.

Social Media Artystki:

  • Instagram / tiktok: zhanna.music.official
  • Facebook: Zhanna