Artysta z rejonu: Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaJulia Kwiatkowska, Matthew May
  • TekstJulia Kwiatkowska
  • ProdukcjaDEL8
  • Premiera10.08.2023
  • ISRCPL96P2300057
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Energiczny i żywiołowy singiel ambitnej, młodej Artystki – Julya z nowym przebojem!

“Maska” to nie tylko żywy i wpadający w ucho rytm, ale również ważny przekaz tekstowy – zwłaszcza dla samej autorki.

Pomimo swojego mrocznego tytułu “Maska” kończy się happy endem, chociaż nie takim jakiego każdy by się spodziewał. Artystka swoim najnowszym utworem pragnie przekazać słuchaczom, że warto pokazywać siebie i że emocje są ważne w naszym życiu.

Złe emocje to też emocje, a czy tak naprawdę powinniśmy je określać i dzielić jako dobre i złe? Ważne, by w tym całym pędzie świata spojrzeć czasem na siebie, zatrzymać się i zadbać o swoją osobę. Mnie te złe doświadczenia nauczyły ogrom kwestii, pomimo mojej wrażliwości wiem, że chce brnąć dalej i działać, chociaż wiem, że czystej karty nikt mi nie zwróci. Popełniam masę błędów i głupot w swoim życiu, ale chcę poznać siebie bez masek, chcę się uczyć i działać, wyjść z mroku. Jestem z Wami, jestem też ze sobą. Zapraszam Was do posłuchania mojej letniej piosenki z bardzo ważnym dla mnie tekstem – dodaje wokalistka.

Julia Kwiatkowska to Artystka, która działa w branży artystycznej oraz w social mediach od najmłodszych lat i ma w tej dziedzinie wiele sukcesów. Jej utwory na platformie Spotify mają po kilkaset tysięcy odsłuchań, duże zainteresowanie muzyką Julii wykazują również radia, takie jak Radio Eska, Muzyczne Radio, Radio TOP, Radio Wnet, Polskie Radio Białystok, inne.radio, Radio Bielsko, Radio Olsztyn, Radio Kielce, Radio Rekord, Radio 5, Radio Gorzów, Polskie Radio Rzeszów czy Radio Victoria “Między Łodzią a Warszawą”. Piosenkarka ma za sobą także występy na żywo i w telewizji – wywiad w TVP3 Lublin; wystąpienie u boku zespołów “Kruk” oraz “Therivers”; koncert kolęd z Wojciechem Cugowskim; częste występy w Domu Kultury w Myszkowie. Poza tym Julia podejmowała się również ciekawej współpracy – z “Radiem Złote Przeboje”, “Sotho”, “CASIO” czy udziałem w “Klub Ambasadorek Lirene”. Występy sceniczne, muzyka i social media to właśnie to, z czego Artystka czerpie życiową radość i energię. Na TikToku Julię obserwuje ponad 177 tysięcy ludzi, a jej viralowe filmy osiągają niekiedy milionowe wyświetlenia.

Julia uwielbia tworzyć i śpiewać, a pasją do muzyki zaraził ją tata. 22-letnia Artystka występuje od lat i obecnie nie wyobraża sobie bez tego życia. Scena to miejsce, w którym czuje się naprawdę sobą. Uwielbia energię, ruch, emocje i bycie wśród ludzi. Chce przekazywać emocje, dzielić się nimi i być wsparciem dla innych. W przyszłości marzy jej się, aby wydać swoją płytę – i to niejedną! Jako pierwszy chciałaby wydać krążek w klimatach, w których obecnie nagrywa swoje utwory.

Poza muzycznie Julia interesuje się social mediami i oprócz prowadzenia własnych, zajmuje się również prowadzeniem mediów społecznościowych jednej z firm. Poza tym lubi wysiłek fizyczny, siłownie i spacery ze swoim psem. Interesują ją także rozwojowe podcasty i świat zwierząt oraz roślin (zwłaszcza tych ogródkowych). Na co dzień pracuje również w Fundacji, gdzie pomaga osobom z niepełnosprawnością w aktywizacji zawodowej.