Artysta z rejonu: Szczecin / Bydgoszcz

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAdi Owsianik, Kamila Witek, Dominika Lewandowska, Wiktoria Krakowiak
  • TekstAdi Owsianik, Kamila Witek, Dominika Lewandowska, Wiktoria Krakowiak
  • ProdukcjaThe Foxxes Music
  • Premiera05.05.2023
  • ISRCPL96P2300032
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Smak nadchodzącego lata w oryginalnej odsłonie – Aveira zaskakuje kolejnym popowym singlem.

Współczesna, bardzo radiowa i energiczna produkcja z potencjałem na hit.

Nowoczesny, rytmiczny i taneczny – najnowszy singiel duetu Aveira to potencjał na radiowy, wiosenno-letni hit, który ma szansę przebić wcześniejszy utwór wokalistek, “Po 12”. Ciekawy i pomysłowy tekst w połączeniu z popowymi, momentami elektronicznymi dźwiękami i współgrającym wokalem.

“Melon” to piosenka, która ma dla nas szczególne znaczenie, bo nawiązuje bezpośrednio do naszej historii i zawiera w sobie odpowiedź na chyba najczęściej zadawane nam w wywiadach pytanie. Jest to opowieść o radzeniu sobie z rozczarowaniami, jakie niesie ze sobą mijający czas. Mimo tego, każdy może spróbować Melona i poczuć zupełnie inny smak, ale najważniejsze co chcemy przekazać jest to, że po każdej porażce przychodzi czas na to, żeby rozkwitnąć i się wznieść – “wybudzamy się dopiero, by świecić jak neon!” – dodają Artystki.

Dziewczyny na polski rynek muzyczny wnoszą dużo nowości będąc duetem wśród wielu solowych artystów. Muzyka, którą tworzą, to nie tylko współczesny pop, ale również mieszanka z pogranicza różnych klimatów, dzięki czemu zachowują oryginalność i własny styl. W ich muzyce każdy może odnaleźć coś dla siebie. Artystki regularnie pracują nad nowymi projektami, a “Melon” to już szósta pozycja, która zapowiada się na dobrze przyjęty singiel. W niedalekiej przyszłości planują wydać swój pierwszy album, na którym znajdzie się wiele nowości.

Dominika Lewandowska i Victoria Krakowiak śpiewają razem od najmłodszych lat. Obie pochodzą ze Stargardu i chociaż są zupełnie różne, muzycznie rozumieją się jak mało kto. Obecnie najbliżej im do gatunku z pogranicza muzyki popularnej, jednak swoją muzyczną przygodę zaczynały m.in. od rocka, jazzu czy poezji śpiewanej. Brały udział w wielu festiwalach, zarówno polskich jak i międzynarodowych. Zajmowały podium na scenie w Pradze, we Włoszech i w Portugalii, a także w Warszawie, Bydgoszczy czy Częstochowie.

Dziewczyny na co dzień zajmują się głównie muzyką: ćwiczą, śpiewają, tworzą. Obie grają na gitarze, a Dominika dodatkowo także na kalimbie, ukulele oraz keyboardzie. Pozamuzycznie Victoria udziela się jako fotomodelka. Dominika jest mistrzem gry i aktorką w escape roomie. Obie są również studentkami.

Social media zespołu: