Artysta z rejonu: Śląskie / Ruda Śląska

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichał Gabor
  • TekstMichał Gabor
  • ISRCPL96P2200016
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska / InGrooves

Informacje o tym singlu

Synth-popowy, bardzo optymistyczny singiel od regularnie tworzącego muzykę Gabora z bardzo ciekawym, męskim, charakterystycznym wokalem.

GABOR W ULTRAOPTYMISTYCZNYM SINGLU “NAJLEPSI”

Energiczny synth-pop na początku lata!

Gabor powraca w kolejnym singlu! Po poruszającym trudne tematy “Ile Jeszcze Łez” pora wraz ze zbliżającym się latem całkowitą odskocznię. “Jesteśmy Najlepsi” i wszystko zależy od nas! W takim tonie Artysta zaprasza na swój najnowszy , niezwykle szybko wpadający w ucho energiczny, synth-popowy singiel!

W nowej, bardzo optymistycznej piosence Gabor nawiązuje do przeciwności losu i sugeruje, aby się nimi nie przejmować. “Po każdej burzy przychodzi słońce, więc po co się martwić?” – zadaje pytanie Artysta i od razu odpowiada: “Nie ważne co się dzieje, i tak jesteśmy Najlepsi!” . W Synth-popowym utworze Artysta przedstawia dokładnie odwrotne oblicze względem poprzedniego singla – “Ile Jeszcze Łez” – tym razem utwór jest przesiątknięty syntezatorowym, elektronicznym brzmieniem, a wszystko to z charakterystycznym, męskim wokalem Gabora. “Najlepsi” wpada błyskawicznie w ucho i Gabor niewątpliwie świetnie dostarcza wraz z nim po prostu dobrej rozrywki.

Wiara jest naszą siłą i jeśli tylko chcemy to nic i nikt nas nie zatrzyma – wszystko zależy od  nas samych. Wielkie rzeczy na nas czekają, trzeba tylko po nie sięgnąć – tylko od Ciebie zależy czy dasz radę. Też mam często wątpliwości i demotywujące myśli. Wracam wtedy do głębi siebie i ufam, że moje wybory i podjęta droga w życiu są właściwe. A jeśli okaże się z czasem, że niekoniecznie to trzeba to potraktować jako cenną lekcję, bez której nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy. “ – wyjaśnia znaczenie swojej piosenki Artysta.

Teledysk obrazuje także luźne podejście, z którego Gabora można kojarzyć z poprzednich utworów. To Artysta, który mocno wierzy w ludzi jak i możliwości – zarówno swoje jak i innych. Video nagrane zostało na dachach i innych, szerokich przestrzeniach, które jeszcze bardziej potęgują efekt “jeśli chcesz, możesz wszystko”.

Gabor ma 27 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej, od wielu lat koncertuje i nagrywa swoje utwory. Jego muzykę można usłyszeć w Internecie, a także stacjach radiowych i tv, które chętnie dają szansę młodemu, ale jednocześnie dojrzałemu wokaliście. Od dłuższego czasu związany jest z wytwórnią ID Records, pod której marką wydaje swoje kolejne, regularnie powstające utwory, których jest w pełni autorem – zarówno muzyki jak i słów.

Social media Artysty:

  • instagram: gabor.artist
  • tik tok:  gabor.artist
  • facebook:  Michał Gabor