Artysta z rejonu: Dolnośląskie / Wrocław

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMonika Wiśniowska-Basel, Weronika Stasiak
  • TekstMonika Wiśniowska-Basel, Weronika Stasiak
  • ISRCPLI364364080
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaE-Muzyka

Informacje o tym singlu

Półfinalistka Voice of Poland 12 podczas którego zdobyła wielu fanów. Wcześniej wokalistka zespołu Girls on Fire.

Pop, R&B. Dobry pop z klasą. Bardzo pozytywny, radosny.

MONIKA WIŚNIOWSKA-BASEL Z OPTYMISTYCZNYM I PEŁNYM RADOŚCI NOWYM SINGLEM!

Zacznij od pokochania siebie - reszta przyjdzie sama!

Monika Wiśniowska-Basel ma za sobą liczne muzyczne sukcesy, które zapoczątkowała przede wszystkim z zespołem Girls on Fire. Niedawno przypomniała o sobie polskiej publiczności świetnymi występami podczas ostatniej, 12 edycji Voice of Poland, gdzie dotarła do półfinału programu. Teraz przyszedł czas na kolejny, utrzymany w pozytywnym tonie singiel Artystki do którego posłuchania gorąco zachęcamy!

W swojej pierwszej piosence po sukcesie w telewizyjnym show Artystka zachęca by przede wszystkim pokochać siebie, a reszta przyjdzie sama. W pozytywnej piosence utrzymanej w popie z elementami R&B i soulu Monika prezentuje się jako dojrzała, świadoma swoich celów Artystka. Nic dziwnego – Monika ma za sobą liczne sukcesy, które zapoczątkowała już kilka lat temu w zespole “Girls on Fire”, z którym nagrała 2 płyty. Przyszedł jednak czas na solową karierę i właśnie ukazał się pierwszy z kilku planowanych singli Artystki w najbliższym czasie.

W życiu chcąc nie chcąc jesteśmy obarczeni tysiącem ograniczeń, zakazów i nakazów z zewnątrz ale najgorsze są te, które sami sobie nakładamy i którymi blokujemy swoje prawdziwe „ ja” z biegiem czasu stając się kimś innym. Przestajemy się lubić, doceniać a swoje małe sukcesy uzależniamy od opinii innych. Często okazuje się, że wszystko to jest tylko w naszej głowie a my nie pozwalamy sobie na bezwarunkową autentyczność . “ – komentuje swoją piosenkę Artystka.

Monika nie chce określać przesłania wynikającego z jej singla: “Myślę, że każdy ten utwór zrozumie inaczej – dla mnie jest on wyzwoleniem się spod presji, którą sama sobie stworzyłam. W końcu nadszedł czas, że pozwalam sobie na błędy, na niedoskonałość i Now I’m gonna love me over time – to po prostu daje pełnię szczęścia”.

Artystka planuje w najbliższym czasie wydać kilka singli, także w języku polskim, jednak w swojej głowie ma już chęć przygotowania materiału na całą płytę. Płyta będzie opowieścią o mnie, z różnych okresów życia ale w szczególnie skupiać się będzie na dorastaniu, akceptacji siebie i umiejętności patrzenia na siebie nie przez pryzmat innych tylko własnego „ja”” – określa swój pomysł na debiutancki solowy krążek.

Monika Wiśniowska-Basel oprócz tworzenia własnej muzyki pisze także scenariusze i reżyseruje musicale dla dzieci, prowadząc firmę Akademia Młodego Artysty. Dotychczas ma za sobą dwie wydane płyty z zespołem Girls on Fire i Coffee Break, została też wydelegowana jako reprezentantka Polski podczas EXPO w Paryżu, gdzie miała szansę występować w ambasadzie, reprezentowała też Polskę podczas festiwalu “New Wave”. Mając za sobą duży bagaż doświadczeń poczuła się gotowa, aby rozpocząć swoją solową karierę, czego efektem jest debiutujący dziś anglojęzyczny singiel “Now I’m Gonna Love Me” będący kwintesencją radości z życia, którą czuje Artystka.

No co dzień Monika lubi po prostu beztrosko żyć. “Lubię biegać boso po trawie ( jak nie ma kleszczy ;)), uwielbiam naturę i jej piękno, od lat przygotowuje sobie swoje kosmetyki. Balsamy, kremy, peelingi. Używa naturalnych olejów i kombinuje z zapachami, którymi chętnie obdarowuje przyjaciół i rodzinę” – dodaje. Jest też mamą i tą rolę uwielbia najbardziej. Dzięki niej nagrywa piosenki i potrafi kochać siebie taką, jaką jest naprawdę, nikogo nie udając.

Social media Moniki:

  • instagram: wisniowskabasel
  • Facebook: Monika Wiśniowska-Basel