Artysta z rejonu: Katowice / Śląsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaDamian Płaczek
  • TekstKamila Krawczyk
  • ISRCPL96P2200013
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska / InGrooves

Informacje o tym singlu

Bardzo na czasie singiel w ciekawej stylistyce, gatunkowo utrzymany w szeroko-pojętym, nowoczesnym popie. Ciekawa, charakterystyczna barwa głosu.

SIŁA PRZYJAŹNI DAMSKO-DAMSKIEJ TEMATEM NOWEGO SINGLA KAMILI KRAWCZYK

“Zwariowałam” to mocny beat, tekst i klimat, który porywa od początku do samego końca.

Autobiograficzny singiel, w którym wielu znajdzie lustrzane odbicie własnych relacji, jakie na pewnym etapie życia mogą stać się dominujące i wpłynąć znacząco na codzienność dwojga młodych ludzi. Siła damsko-damskiej przyjaźni ukazana została w świetnie wyprodukowanym utworze z mocnym, uderzającym w czułe miejsca tekstem. Kamila Krawczyk powraca w utworze “Zwariowałam”, który tworzy przystępny, urzekający ale i gęsty klimat dzięki czemu zostaje w pamięci na długo…

“Zwariowałam” to singiel opowiadający o wyjątkowej relacji Artystki z jej przyjaciółką, którą poznała w szkole średniej i która zainspirowała ją do powstania tego utworu.Opisuje więź jaką stworzyłyśmy, wspólne przeżycia które utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie trzeba brać świata na poważnie, warto czasem z kimś zwariować.” – tłumaczy Kamila. Utwór opisuje więc kwintesencję damsko-damskiej przyjaźni w młodym życiu, która nieraz pełni rolę nadrzędną w życiu młodego człowieka i może dotyczyć w takiej formie wielu z nas. Piosenka obrazuje uczucie, w którym dojść możemy do wniosku:  “Nie jestem jedyną która zwariowała! Jest jeszcze na tym świecie ktoś tak stuknięty jak ja!” 

“Zwariowałam” to także debiut dla Kamili – klip, który możemy już oglądać w internecie został w całości przez nią wyreżyserowany. Nie tylko piosenka, ale także teledysk do niej pełni dla Kamili rolę autobiograficzną – wiele tu elementów związanych bezpośrednio z jej życiem. Singiel napisany została o przyjaciółce Kamili – Ani, którą możemy oglądać w video, ale nie brakuje w nim także znajomych Artystki a nawet miejscówek, które są związane z jej życiem. Muzycznie natomiast singiel utrzymany jest w stylistyce nowocześnie wyprodukowanego, współczesnego popu z elementami charakterystycznymi dla muzyki hip hop, uderzającym “w punkt” tekstem oraz łatwą do zapamiętania melodią, której doznania potęguje odczuwalny przez cały czas trwania utworu, energiczny, “na czasie” beat. Uwagę zwraca też ciekawa i charakterystyczna barwa głosu wokalistki.

Kamila Krawczyk zajmuje się przede wszystkim muzyką – zarówno jako wykonawca, twórca jak i tancerka. W jej twórczości dominuje muzyka pop, R&B, indie, a także elementy Hip-hopu. Artystka ma już także za sobą pierwsze sukcesy w radio – jej poprzedni singiel “Better Part” przez blisko 2 miesiące utrzymywał się na liście przebojów popularnych śląskich rozgłośni, Artystkę wspiera też Katowicki oddział TVP. Kamila wystąpiła też gościnnie podczas 58. KFPP Opole w koncercie “Debiuty”, a nawet zorganizowała ogólnopolską trasę koncertową “Zwariowałam Tour”.  Artystka regularnie tworzy nowe utwory, które docelowo złożą się na debiutancki album wypełniony emocjami. Wraz z nowym singlem, podjęła współpracę z wytwórnią ID Records, co stało się jej nowym etapem w działalności artystycznej.

Kamila poza muzyką kształci się w kierunku produkcji reklamowej, pasjonuje się też grafiką komputerową. Wolny czas spędza zwykle w licznym gronie znajomych i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. 

Social media Artysty:

  • instagram: kamilakrawczyk.official
  • tik tok: kamilakrawczyk.official
  • facebook: Kamila Krawczyk