Artysta z rejonu: Gdynia / Pomorskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaPaulina Kowalska (Pepi), Steven
  • TekstPaulina Kowalska (Pepi), Steven
  • ProdukcjSteven
  • ISRCPL96P2200077
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

PEPI W PEŁNYM RADOŚCI SINGLU “ŚWIĄTECZNY GEST”

Opowieść o tym co najważniejsze w święta, w radosnej i skłaniającej do przemyśleń aranżacji.

Paulina Kowalska, czyli Pepi, to Artystka, której przełomowy będzie zapewne dopiero 2023 rok ale już ten przyniósł jej pierwsze sukcesy muzyczne – z piosenką świąteczną. Artystka może być znana szerszej publice z udziału w popularnym programie “Szansa na sukces”. Pepi chce zadowolić swoich pierwszych słuchaczy piosenką w świątecznym klimacie, która ma zwrócić uwagę na to co daje nam prawdziwe szczęście w ten magiczny i pełen radości czas.

Piosenka Pepi opisuje to co najważniejsze w święta – nie chodzi o rzeczy materialne, ale o bliskość, miłość i radość, którą wszyscy wnoszą swoją obecnością, modlitwą i wzajemną życzliwością. Utwór pozwala na chwilę zatrzymania i refleksję nad życiem. Niesie przekaz, że powinniśmy dbać o nasze relacje, dbać o nas samych, a jeśli trzeba to dać drugą szansę i otworzyć się na szczęście. To właśnie małe rzeczy tworzą całość.” – podsumowuje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach przyjaznej radiowo, przepełnionej świątecznymi brzmieniami muzyki pop. Już od pierwszych taktów wyczuwalna jest niesamowita radość, którą emanuje Artystka. Dodatkowo, kojący wokal Pepi pozwala oddać się chwili refleksji i wczuć się w klimat jaki panuje w całym utworze.

Teledysk do utworu, jak na listopadowe uroki idealnie odzwierciedla świąteczny, zimowy klimat. Jest on przepełniony radością i pięknymi widokami, które zapewniły świetne trójmiejskie lokalizacje. Sceny nagrywane były m.in. w ogrodzie świateł w kolibkach oraz świeżo otwartym Jarmarku Świątecznym w Gdańsku. Drugi plan zdjęciowy miał miejsce w gdyńskim Centrum Handlowym “Riviera”, gdzie również da się zauważyć pełen radości świąteczny vibe.

Pepi rozpoczyna bardzo dynamiczny okres wydawniczy. Planuje wraz z ID Records comiesięczne publikacje nowych utworów i jak przyznaje, ma wiele asów w rękawie. Utwory będą opowiadać różne historie i przekazywać różne emocje. Na pewno będzie energicznie i na wesoło. Ale przede wszystkim ważna jest różnorodność, która pozwoli każdemu słuchaczowi znaleźć coś dla siebie.

Pepi to 28 letnia energiczna i pełna pomysłów gdynianka, autorka tekstów i melodii, której całym życiem jest tworzona przez nią na co dzień muzyka. Jest charyzmatyczną i zdeterminowaną osobą, która konsekwentnie pracuje na swój sukces, realizuje swoje pomysły oraz nie boi się zmian i nowych wyzwań. Artystka przede wszystkim słucha swojej intuicji, która zaprowadziła ją właśnie tu gdzie jest. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już w najmłodszych latach. Jako dziecko nie tylko śpiewała, ale i grała w szkolnych teatrzykach, a także tańczyła w zespole cheerleaderskim, a swoją pierwszą piosenkę wymyśliła w wieku 8 lat. Z czasem działania Pepi przerodziły się w pracę, zaczęła szkolić swój warsztat wokalny i założyła zespół “Symbiosis”, z którym grała po trójmiejskich pubach i kawiarniach. W dalszych latach Paulina współtworzyła duet wokalny “Pierwsza Piosenka”, z którym występowała podczas ceremonii ślubnych. W roku 2019 zaśpiewała u boku Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej w Porcie Gdynia w cyklu kołysanek skomponowanych przez jej nauczyciela wokalnego SaVaa. Dodatkowo, brała udział w wielu konkursach wokalnych na terenie całej Polski. Na swoim koncie ma więc sporo doświadczenia w branży muzycznej, co przekłada się na profesjonalizm wyczuwalny w jej twórczości.

“Śpiewanie to forma ekspresji. To wylanie słów, których moja skromna osoba mogłaby nigdy nie wypowiedzieć na głos. Proces twórczy jest dla mnie oczyszczeniem. Pozwala na podsumowanie doświadczeń z mojego życia i porządkuje myśli, aby móc wyciągnąć wnioski i ruszyć dalej.” – mówi o swojej twórczości Artystka.

Social media Pepi:

  • Facebook: Pepi
  • Instagram: pepii_official
  • TikTok: pepii_official
  • Youtube: Pepi