Artysta z rejonu: Łódzkie / Pabianice

Okładka i info

Dane

  • MuzykaWeronika Borowiec, Kamil Pipski
  • TekstWeronika Borowiec, Kamil Pipski
  • ISRCPL96P2200027
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Nowy singiel utrzymany jest w sprawdzonym już przez nią miksie alternatywy i electro-popu. Weronika powraca tym samym tym samym do niezwykle udanego klimatu “Don Juana”, który na ten moment okazał się jej  największym dotychczas sukcesem Artystki.

ELECTRO-POPOWY HIT NA LATO WERONIKI BOROWIEC - “SZUKAJ MNIE” JUŻ JEST!

Artystka stawia na żywy, energiczny, popowo-elektroniczny i nieco alternatywny klimat

Electro-popowe i alternatywne odkrycie tego roku, czyli Weronika Borowiec powraca z kolejnym singlem, który tym razem stawia na piosenkę z energią idealną na wakacje. Weronika nadal oscyluje wokół alternatywy, jednak ta staje się za sprawą “Szukaj mnie” bardziej przystępna dla szerszego grona słuchaczy. Jest rytmicznie, electro-popowo, ale wciąż w świetnym, nieco alternatywnym, indie stylu, którym Artystka podąża od jakiegoś czasu. “Szukaj mnie” zaskakuje pozytywnie, ukazując nieco bardziej żywiołową wersję Artystki!

Nowy singiel utrzymany jest w sprawdzonym już przez nią miksie alternatywy i electro-popu. Weronika powraca tym samym tym samym do niezwykle udanego klimatu “Don Juana”, który na ten moment okazał się jej  największym dotychczas sukcesem Artystki. Całości słucha się świetnie za sprawą nie tylko oryginalnej, nowoczesnej aranżacji ale także zachodzącej w pamięć barwy głosu wyznaczającej unikalny styl Artystki.  W “Szukaj mnie” Weronika porusza temat poszukiwania swojej drugiej połówki.  “To droga bohaterki do znalezienia “tego jedynego” i mierzenie się ze stereotypami, które powielane są odnośnie miłości (książkę na białym koniu, romantyk itd)” – wyjaśnia Artystka

Artystka rozpoczęła współpracę z wytwórnią ID Records na początku roku i od razu osiągnęła duży sukces w wyniku dostrzeżenia jej muzyki przez m.in. Trójkę, a później także Czwórkę Polskiego Radia. W niedługim czasie później Weronika trafiła na duże playlisty edytorskie Spotify, gdzie osiągnęła kolejny sukces. “Szukaj Mnie” ma wielki potencjał aby zapewnić dla Weroniki ciąg dalszy udanego debiutu.

Weronika Borowiec ma 24 lata, pochodzi z Pabianic w woj. łódzkim. Aktualnie przebywa w Grecji na stażu z Unii Europejskiej, gdzie poznaje tajniki działania mediów w wyniku uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach. W wolnym czasie podróżuje i oczywiście poświęca się muzyce, z która wiąże swoją przyszłość. Do naszego kraju powraca na jesień, wtedy też ukaże się jej kolejny utwór, docelowo zwiastujący już nadchodzący, debiutancki album Weroniki.

Social media Artysty:

  • instagram: boroviec
  • tik tok: boroviecv
  • facebook: Weronika (WeronikaBorowiecMusic)