Artysta z rejonu:

Okładka i info

Dane

  • MuzykaOla Jakubowska
  • TekstOla Jakubowska
  • Produkcjaghost
  • Premiera07.09.2023
  • ISRCTCAHB2306638
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaTuneCore

Informacje o tym singlu

Autorski pop w wykonaniu Oli Jakubowskiej!

Radiowy, melodyjny i wpadający w ucho, z rytmiczną aranżacją.

“Inna” to utwór kończący pewien rozdział w życiu młodej Artystki. Niesie ze sobą przesłanie, które mówi o tym, że nie każda osoba, którą poznajemy pozostaje z nami na zawsze, natomiast zostawia to co najcenniejsze – wspomnienia do których zawsze będziemy mogli wrócić.

Utwór powstał tak naprawdę rok temu, niesie ze sobą opowieść o relacji która na początku wydawała się jak z bajki. Pełna miłości oraz szczescia.Niestety wszystko co dobre i piękne szybko się kończy. Tak było w tym przypadku. Z tej relacji zostały już tylko wspomnienia, które zostaną na zawsze – dodaje Artystka.

19-letnia Ola Jakubowska swój pierwszy singiel nagrała dwa lata temu. “Sen” miał bardzo pozytywny odbiór i znalazł się na szesnastym miejscu w głosowaniu na Piosenkę Roku 2021 na stronie “Wasza scena muzyczna”. Piosenkarka brała również udział w projekcie Young Stage, w którym po raz pierwszy zaśpiewała swój singiel na żywo. Od tego momentu zaczęła pisać teksty jak i tworzyć muzykę. Najnowszy singiel Oli regularnie gra Radio Opole, Radio Telewizja Imperium, Interstacja oraz Sami swoi Radio. Artystka miała również przyjemność wystąpić w radiu Płońsk jako gość, gdzie można było usłyszeć kilka słów o jej muzycznych planach na przyszłość.

Swoją przygodę z muzyką Ola zaczęła w czwartej klasie szkoły podstawowej, a dokładnie na lekcji muzyki. Od tamtego momentu zaczęła regularnie ćwiczyć śpiew jak i w późniejszym czasie zapisała się do szkoły muzycznej. Pojawily sie rownież pierwsze teksty piosenek, do których z przyjemnością wraca. Tworząc utwory chciałaby przekazywać własne emocje a także dzielić się swoimi przeżyciami. Muzyka to jej największa pasja i miłość, dlatego w każdy utwór wkłada całe swoje serce. Artystka pragnie by jej wizytówką były teksty pełne emocji i wrażliwości oraz skomponowana przez nią muzyka.

Ola na co dzień studiuje na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W wolnym czasie lubi tworzyć swoje własne utwory jak i słuchać muzyki. Oprócz tego uwielbia oglądać filmy oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.

w przygotowaniu