Artysta z rejonu: Świętokrzyskie / okolice Kielc

Okładka i info

Dane

  • MuzykaGordon Pogoda, Peter Roberts, Gloria Sklerov
  • TekstAmelia Kita, Kasia Muszyńska
  • ISRCPL96P2200043
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

AMELIA KITA DEBIUTUJE SINGLEM “Z TOBĄ”

Artystka rozpoczyna swoją działalność romantycznym i nastrojowym numerem.

Amelia Kita dała się poznać szerokiej publiczności podczas występów w IV edycji The Voice Kids. Solową karierę rozpoczyna singlem “Z Tobą”, który swoim melancholijnym i urokliwym klimatem z pewnością porwie jej wielu fanów. Artystka postawiła na bliski jej sercu utwór, który w tekście podkreśla jak ważne jest przekraczanie własnych granic i spełnianie marzeń. Poznajcie nową, ciekawie zapowiadającą się debiutantkę! 

Swoją duszę artystyczną Amelia rozwija już od dawna. Pochodząca z województwa śląskiego dziewczyna, na co dzień uczy się w liceum aktorskim w Krakowie, gdzie realizuje swoje największe pasje. Jednym z jej ważnych osiągnięć był niewątpliwie udział w czwartej edycji telewizyjnego programu muzycznego The Voice Kids oraz Grand Prix w ogólnopolskiej biesiadzie Cygańsko-Słowiańskiej w Połczynie-Zdroju. Jednak w planach jest dużo więcej i już niebawem będziemy mogli zobaczyć ją także w nowym programie telewizyjnym. Artystka bardzo ceni sobie również działalność charytatywną i często występuje w domach seniora i domach dziecka.

 “Z tobą” to bardzo pozytywnie nastrajający kawałek, którego głównym przesłaniem jest to by nie bać się kochać i iść przez życie spełniając swoje marzenia. Mimo wszelkich przeciwności losu, należy walczyć o to, co jest dla nas najważniejsze. Wszystko to możemy odczytać z samego cytatu  “Zostawimy strach i cały świat”, który jest najważniejszym fragmentem utworu dla samej wokalistki. Amelia podkreśla, że utwór jest bliski jej sercu i może się z nim utożsamić. 

Artystka rozpoczęła swoją przygodę muzyczną, stawiając pierwsze kroki – dosłownie! Bo jej talent zauważono, kiedy była jeszcze w przedszkolu. Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że stanie się to jej tak istotną pasją. Teraz śpiewanie przed publicznością i świadomość tego, że może dzięki temu przekazać ze sceny swoje wartości i istotne rzeczy sprawia jej radość. 

Aktorstwo i muzyka to dwa kierunki z którymi Amelia wiąże swoja przyszłość. Niebawem regularnie będzie proponować swoim fanom także kolejne single.

Teledysk został nagrany na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, skąd pochodzi sama wokalistka. Niesamowite ujęcia oddają klimat całego utworu, który został ukazany w 100% według wizji artystki. Pozytywna atmosfera na planie z pewnością wpłynęła na jeszcze lepsze efekty klipu.

Social media Amelii 

  • Instagram: amelia.kitaa