Artysta z rejonu: Dolny Śląsk / okolice Wrocławia

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAda Maksymowicz, Bartosz Bocheński
  • TekstAda Maksymowicz, Bartosz Bocheński
  • ISRCPL96P2200041
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

ADA MAKSYMOWICZ, W NOWYM, POZYTYWNYM I BARDZO MOTYWUJĄCYM UTWORZE “REJS”

Singiel o najważniejszej podróży naszego życia, czyli dążeniu do celu i spełnianiu marzeń, który rozjaśni niejeden jesienny dzień!

“Rejs” to nowy utwór Ady Maksymowicz znanej m.in. z Voice of Poland który przybiera postać myśli, mającej dać odbiorcom porządną dawkę motywacji i poczucie, że wszystko jest możliwe. Nieco nostalgiczny styl pozwoli na chwilę spokojnej refleksji, a pozytywna energia płynąca z piosenki na pewno wniesie trochę słońca w chłodne jesienne dni. Takie harmonijne połączenie pozytywnej energii z relaksem zdecydowanie zapowiada ciekawą propozycję do posłuchania na jesień.

Nowa piosenka Ady Maksymowicz to bardzo melodyjne przedstawienie motywującej do działania myśli. Słowa Ruszamy w rejs, tam pięknie jest” to tak naprawdę kluczowy fragment utworu, który wskazuje na to, że droga do spełniania marzeń jest piękna i bardzo satysfakcjonująca, a po przebyciu takiego rejsu czeka na nas pełno radości i szczęścia. Takie słowa zdecydowanie motywują do działania, w końcu wszyscy chcemy dotrzeć do momentu, w którym będziemy spełnieni i szczęśliwi. Dodatkowo refleksyjny, a jednocześnie radosny vibe wprowadzi nam trochę więcej barw w ponure jesienne dni. 

Nowy utwór, mimo, że ma dość nostalgiczny tekst ma być pozytywną myślą, która mówi, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko jeśli tylko tego bardzo chcemy. Dla mnie ma również wyjątkowe znaczenie, ponieważ się nie poddaję i dążę do swojego celu, tym sam ruszam w rejs, aby go osiągnąć, mimo różnych przeciwności. – wyjaśnia Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w popowych i bardzo spokojnych melodyjnych brzmieniach. Wzbogacony o dźwięki gitary akustycznej emanuje radością i delikatnością, co wspierając refleksyjny klimat, zabiera słuchaczy w cudowną, radosną krainę, z dala od wszystkich niepewności. Takie pozytywne dźwięki idealnie wpasowują się w motywacyjne przesłanie piosenki.

Ada oczywiście myśli o wydaniu własnego krążka, jednak w tym momencie skupia się na kilku nadchodzących singlach, aby sprawdzić je przy szerszej publice. Celem Artystki jest przede wszystkim wnoszenie na rynek numerów pozytywnych, z wartościowymi tekstami, pokazującymi co tak naprawdę wszyscy czujemy, a nie potrafimy często tego wypowiedzieć na głos. Taka dawka pozytywnych emocji i motywacji od Ady może zwiastować naprawdę udane utwory!

Ada Maksymowicz swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w swoich najmłodszych latach, kiedy śpiewała psalmy w kościele. Z czasem przyszedł czas na warsztaty gitarowe, na których Artystka odnalazła się bardzo szybko i doskonaliła swój warsztat w zawrotnym tempie. W trakcie swojej muzycznej drogi udało jej się być członkiem dwóch zespołów, girlsbandu w dzieciństwie i rockowego zespołu już w dojrzalszym wieku. Jednak pisana jej była solowa droga muzyczna, co właśnie teraz czyni. Na swoim koncie ma już kilka singli i wciąż tworzy kolejne. Artystka może również pochwalić się sporą ilością osiągnięć, takich jak: singiel wydany z gitarzystą zespołu IRA – Sebastianem Piekarkiem, pół miliona wyświetleń przy doskonałym coverze FADED, drugie miejsce w konkursie RMF FM z utworem Sylwii Grzeszczak, czy udział w programie Marka Sierockiego z cyklu “Młodzi Artyści”. 

Jednak nie wszystko w życiu Ady kręci się wokół muzyki, gdyż Artystka ma też inne zainteresowania. Na co dzień pracuje na etacie, jednak w wolnych chwilach uwielbia chodzić po górach i spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi i psem. Tak jak w muzyce w innych aspektach życia jest niesamowicie pozytywną osobą, której uśmiech nie schodzi nigdy z twarzy. Nic dziwnego więc, że pragnie zarażać słuchaczy taką energią!

Social media Ady:

  • Instagram: adamaksymowicz
  • Facebook: ADA MAKSYMOWICZ