Artysta z rejonu: Górny Śląsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAdi Owsianik, Kamila Witek
  • TekstAdi Owsianik, Kamila Witek, Zuza Hryniuk
  • ISRCPL96P2200040
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

ZHANNA POWRACA W KOLEJNYM, SZCZERYM I MEGA ENERGICZNYM UTWORZE “TOXIC”

Singiel opowiadający o miłości w alternatywnej odsłonie, który tak jak jego poprzednik ma potencjał na spory sukces!

“Toxic” to kolejny utwór Zuzanny Hryniuk, który tym razem przedstawia alternatywną stronę miłosnej relacji i w odróżnieniu od poprzedniego singla “Byleby z Tobą”jest to zdecydowanie twórczość z pazurem. Jednak podobnie jak przy jego poprzedniku można spodziewać się sporego sukcesu radiowego, Artystka została bowiem doceniona przez dużą ilość stacji radiowych, m.in. Radio Opole, MC Radio Poznań, czy Wasze Radio FM, gdzie udzieliła również wywiadu. Poza radiem, singiel został doceniony przez Teleexpress, gdzie ukazał się w programie Marka Sierockiego oraz przez Spotify, plasując się na trzech playlistach. Nadchodzący utwór zapowiada się więc bardzo pozytywnie i obiecująco!

Nowa piosenka Zhanny to alternatywa do jej debiutanckiego singla opowiadającego o szczęśliwej miłości. Nowy utwór przedstawia historię toksycznego związku od którego chcemy się uwolnić, jednak nie jest to łatwe, gdy wszystko wokół nas przypomina nam o danej osobie i wprawia nas w niepewność, czy chwile zawahania. Dlatego Artystka chce pokazać, że warto postawić na swoim i zrzucić z siebie zbędny balast, który nas ogranicza i nie pozwala czerpać maksymalnej radości z życia.

Mam nadzieję, że ta piosenka pomoże nie jednej osobie uporać się z emocjami lub też w końcu je z siebie wyrzucić. Mi muzyka bardzo pomagała w trudnych sytuacjach, więc chciałabym, żeby moje utwory pomagały innym.” – dodaje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w bardzo energicznych, klubowych brzmieniach, w odróżnieniu od poprzedniego, spokojniejszego singla. Mocne rytmy nadają piosence niesamowicie charakternego vibe’u, co idealnie oddaje jej przekaz i klimat. Rozkręcające się rytmy sygnalizują główny przekaz piosenki, czyli uwolnienie się z toksycznej relacji, jest to więc idealny moment na oddanie się szaleństwu i pozytywnym emocjom.

Artystka nie zamyka się na jeden styl muzyczny, stawia na różnorodność, co w efekcie ma poskutkować wydaniem debiutanckiego krążka. Autorskie teksty i czerpanie inspiracji z własnych doświadczeń i wyobraźni nada dodatkowej autentyczności, dzięki czemu płyta będzie oddawać pełny obraz Zhanny. Przez wspomnianą różnorodność Artystka trzyma nas w napięciu, gdyż nie wiadomo czego możemy spodziewać się w jej dalszej twórczości. Jak sama mówi – “Każda moja nowa piosenka będzie niespodzianką.

Na co dzień, poza muzyką, Zuzanna jest studentką prawa i zarządzania w biznesie oraz pracuje w korporacji. Jednak jej mocna motywacja wciąż pozwala jej znaleźć czas na muzykę i tworzenia nowych rzeczy. Artystka w swoim doświadczeniu muzycznym ma już za sobą śpiewanie ze stargardzkim zespołem DeFacto, naukę śpiewu z półfinalistą Voice of Poland – Damianem Rybickim, uczęszczanie do poznańskiej filii Studia Metro na zajęcia, a obecnie można ją usłyszeć w Kuźni Piosenki w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Dzięki takiemu bagażowi doświadczeń Zhanna jest więc w stanie zapewnić nam naprawdę niesamowitą i zaskakującą dawkę dobrej muzyki, co będzie można zauważyć już przy kolejnym singlu!

Social media Zhanny :

  • Instagram: zhanna.music.official
  • Facebook: Zhanna
  • TikTok: zhanna.music.official